Laserowe usunięcie hemoroidów

u?ytkownik
Marcin

Co myślicie o takiej metodzie i jak wygląda ona na tle innych metod np gumkowanie metodą barrona czy skleroterapia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Marcin

Miał ktoś z tym do czynienia, bo opinie na ten temat są różne

u?ytkownik
Marcin

Mam propozycje zabiegu połączenie dwóch metod laserowej i nakłucia, co o tym myślicie?

u?ytkownik
Marcin

Jeszcze raz podbije, co o tym sądzicie?

u?ytkownik
Kris

Witam, mialem 06.10.17 laserowy zabieg hemoroidow.
Metoda polega na zamknieciu doplywu krwi do przerosnietych hemkow, u mnie stan byl 3-4, problemy w zyciu straszne....
Dzis 10.10 kombinuje jak tu oddac stolec, fakt przez 4 dni nie jadlem bo sie tego balem, ale trzeba to zrobic, przestalem brac srodki przeciwbulowe, odbut napuchniety i boli troche, ale po konsultacji wczoraj tak ma byc. Kontrola 12.10.

u?ytkownik
Kris

Witam
Kupka wczoraj zrobiona, nie bylo zle, troche bulu w srodku 3-4h, ale wzglednie.
Opuchlizna sie zmniejszyła, dzis 500km jade na kontrole.

u?ytkownik
Marcin

Kris, miałeś tylko zabieg polegający na metodzie laserowej tylko? Bo mi zaproponowano połączenie dwóch metod laserowej i nakłucia.

u?ytkownik
Marcin

Witam, jutro mam mieć zabieg usunięcia hemoroidów polegający na połączeniu dwóch metod, nakłucia i laserowej. Co o tym myślicie? Jakie mogą być z takiego czegoś komplikacje? Chirurg powiedział, że zwieracz nie jest w ogóle ruszany podczas takiego zabiegu.

u?ytkownik
Marcin

Jeszcze raz podbijam, wypróbowałem wszystko prawie co możliwe z apteki na hemoroidy, nic to wszystko nie daje, dlatego zdecydowałem się na zabieg, czy ta metoda którą będzie on robiony jest dobra?

u?ytkownik
Marcin

I znowu podbijam, bo jakiś spamer się produkuje we wszystkich tematach przez co mój uciekł na sam dół

u?ytkownik
Daniel

Witam
Marcin chciałbym zapytać czy juz po zabiegu bo jestem umówiony na laserowe usuwanie 18.1 chciałbym wiedzieć jak szybko można wrócić do normalnego życia po zabiegu i jak duży jest ból gdyż aktualnie mieszkam za granicą i będę miał jakieś 10 dni urlopu po zabiegu później może wrócić chce się zorientować czy będzie to możliwe. Z góry dziękuję za informacje

u?ytkownik
Marcin

Cześć, nie jestem jeszcze po zabiegu, planuje na 17 stycznia. Przełożyłem to na nowy rok, także nie wiem nic na ten temat.

u?ytkownik
Daniel

Powodzenia życzę napisz jak się będziesz czuł to jescze zdążę przeczytać i nastawić się psychiczne przed zabiegiem . Pozdrawiam

u?ytkownik
Lena

Cześć, i jak po tym zabiegu? Jak długo dochodzi się do siebie.

u?ytkownik
Daniel

Witam jutro idę na wizytę przed zabiegiem wiec będę miał jakieś informacje to, mam nadzieje ze Marcin coś napisze po zabiegu trzymam kciuki :)