Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i zaczerwienienie końcówki penisa


Gość Użytkownik91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Użytkownik91

Witam od paru miesięcy mam pewien problem, otóż, koncówka cewki moczowej jest lekko zaczerwieniona, bardziej w środku jak sprawdzam. Towarzyszy także pieczenie, które nie raz trwa tydzien, nie raz dzień, nie raz nawet tylko parę minut. Robiłem badania krwi, badania moczu, i badania w kierunku chorób wenerycznych, nic nie znaleźli lekarze. Raz mocz wykazał krew mimo że w poprzednich nie, ale to dlatego że końcówka cewki jest zaczerwieniona i widać tam jakby lekko krew. Już nie wiem co robić, badania w porządku, nie mam innych objawów które mogło by np świadczyć o grzybicy. Dbam o chigiene cały czas. Raz na jakiś czas jakieś plamki się pojawiły ale szybko znikały, myślałem że np mogło być to od bakterii z moczu, ale ostatnie badania nie wykazały nic. Zostaje chyba uczulenie?Ale na co? Jeszcze zauważyłem że to się zaczeło po stosunku w nowej prezerwatywie, członek mnie od razu w 1 dzień po zaczął tak dziwnie piec, i właśnie jest tak do dziś. Na lateks nie mam uczulenia, bo od zawsze używałem lateksowe prezerwatywy. Już nie wiem co robić z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myspecnac@gmail.com

A powiedz, czy nie brales juz czegos na to? Antybiotykow zadnych? Moze to jest cos niedoleczonego? Boli to, piecze, swedzi? Co to za plamy Ci sie pojawiaja? Sa wypukle czy nie? Ile? Jakiej srednicy? Cos z nich cieknie, jak scisniesz? Sa to czerwone placki na zoledziu (plamy, rumienie) czy raczej pojedyncze, wystajace paromilimetrowe gruzdki? Po jakim czasie to znika? 2 tyg? Kiedy pojawia sie znowu? Po stosunku/masturbacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UZYTKOWNIK91

Nic mi nie dali żadnych leków na to jeszcze, te plamki się rzadko pojawiają troche swędzą, ale szybko znikają, nie są wypukłe, są przeważnie bardzo małe, no coś w kształcie placków malutkich. Zauważyłem że cewka się zaczerwienia po stosunku czy masturbacji potem na drugi dzień jest już lepiej. Właśnie ostatnio byłem znów na wizycie i lekarz mówi że to jakieś podrażnienie, no ale od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×