Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Całkowite obrzezanie - Dziwny przezroczysty płyn


Gość Bxl24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 9 czerwca miałem całkowite obrzezanie w Belgii - u chirurga co zajmuje się tym od 20 lat. Pierwsza noc opatrunek, recepta na jakieś leki i koniec. Mówił ze muszę brać kąpiele z mydłem dwa / trzy razy dziennie. No i tak robię do dziś. Bólu ani razi nie poczułem od samego początku, przepisał mi leki przeciwbólowe ale ich nawet nie biorę. Szwy od *spodu* penisa już mi odpadły wszystkie także zostało jakieś 3/5. Penis był opuchnięty tylko pierwsze dwa dni, i żadnej zmiany koloru nie miałem. Także mam powody żeby być zadowolonym z chirurga - widocznie dobrze się spisał. Ale mam ogólnie kilka wątpliwości: -Wiem ze dopiero drugi tydzień minął, ale moje erekcje nie są pełne, tylko jak by do połowy. Normalne? -Przez to ze szybko mi szwy od spodu odpadły, mam wrażenie ze to się źle zrośnie. -Jak widać na zdjęciach, mam taką oponkę. Ale to nie jest opuchlizna tylko jakieś takie zgrubienie, i trochę bardziej nasilone z lewej strony penisa (z rana zawsze kolega idzie do lewej nogawki, i mysle ze to dlatego jest to asymetryczne). Powody do obawy? Mam nadzieje ze to przejdzie, bo się nie zmienia w ogóle. -Kolejna dziwna sprawa, i nie widzę nic na ten temat w necie: przy wzwodzie, z okolicy szwów, wycieka przezroczysty płyn. Na bokserkach potem to wysycha ale nie żółknie. Co to może być? -I ostatnie pytanie, po całym dniu, jak by mi żołądź wysychała. Tzn robią się takie plastry skory które się roztapiają przy kąpieli. Czasem cewka mi się skleja tez. Z góry dzięki za odpowiedzi *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×