Zerwane wędzidełko

u?ytkownik
nowy

Witam
Ponad miesiąc temu podczas stosunku zerwałem wędzidełko. Odczekałem okres gojenia i ponownie współżyłem. Niestety po jakimś czasie miejsce, gdzie była ranka po zerwaniu, znowu się otworzyło. Znowu odczekałem aż do całkowitego zagojenia, po czym dzisiaj znowu w tym miejscu zrobiła mi się ranka. Czy będzie to wymagało interwencji chirurgicznej, czy da się to inaczej wyleczyć ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
On

Jak to sie powtarza to tak musisz sie zglosić do urologa na zabieg ale jak bedzie kolejny raz zanim sie udasz do urologa to na sor i tam ci załozą szwy, być może masz zbyt krótkie wędzidełko lub za ostro i na zbyt sucho. Bez gry wstępnej najpierw użyj lubrykantów i gumy żeby przez czas całkwitej regeneracji uchronić go przed narażeniem na ponowne pęknięcie

u?ytkownik
Bez wedzidełka

Ja w wieku 12 lat zerwałem sobie wędzidełko podczas masturbacji. Mama wzięła mnie do lekarza gdzie musiałem opowiedzieć co robiłem. Lekarka założyła mi dwa szwy. Po wygojeniu znowu zerwałem. Wtedy lekarka zaproponowała całkowite usunięcia. Obecnie nie odczuwamy żadnych negatywnych skutków z braku wędzidełka.

Twoja odpowiedź