Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

PROBLEM Z PENISEM Jadrami I ODBYTEM


Gość Pan27

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Od 2 lat borykam się z problemem podanym w tytule. Więc zacznę może od odbytu po wyproznieniu się wychodzą mi żylaki i jest straszny ból próbowałem już chyba wszystkich metod maści czopki leki i dalej to samo żylaki są napewno pytanie moje ile kosztuje zabieg usunięcia ich? Przejdę teraz do jąder ból lewego jądra promoeniujacy aż do stopy mrowienie itd. Wyczuwalne zgrubienia jak by żyły urolog stwierdził że to lekkie zylaczki do tego jakieś prądy w udach pośladkach itd. Moje pytanie brzmi co to może byc? Dodam że przeszedłem infekcje bakteryjną cewki moczowej i prostaty jeżeli chodzi o o to mam zwężenie w cewce moczowej i jest zaczerwienienie Porobione wszystkie badania wymazy mocz krew. Występują też u mnie na przedramionach białe kropki po oddaniu moczu spermy czy wyproznieniu się itd każdy mówi że wszystko jest ok. Problem jest chyba tak że z psychika albo nerwami Moje życie od 2 lat jest horrorem dziewczyna ode mnie odeszła straciłem pracę. Wiem że to nie forum od zalenia się ale przez to wszystko jest dramat z silnego twardego psychicznie człowieka zrobił się ze mnie stary gbor i mieczak. Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×