Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo proszę o pomoc. To jest już nie do wytrzymania.


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem mężczyzną w wieku 25 lat lat. Od przeszło 3 miesięcy czuję swędzenie w okolicy odbytu, z czasem swędzenie jest już nie do zniesienia, piecze, sprawia *ból* podczas oddawania stolca, nie widziałem nigdy śladów krwi. Byłem u lekarza rodzinnego - przepisał mi maść Posterisan H, z początku pomagała, ale teraz już przestaje. Lekarz rodzinny oczywiście nie widział naocznie mojego odbytu...to krępująca i intymna sprawa. nigdy nie miałem problemów większych z układem pokarmowym. Ostatnimi czasy owszem - prowadzę trochę siedzący tryb życia, ale to w związku z podjęciem nowej pracy. Często się myję. Czasami zamaczam odbyt w wodzie z rumiankiem, bo gdzieś wyczytałem w internecie. W załączniku zdjęcie. Bardzo proszę o pomoc. W ostateczności to nawet nie wiem jak się nazywa taki lekarz co się takimiś czymś zajmuje. Już nie wiem czy to grzybica, hemoroidy - w internecie na forach jest tysiąc różnych chorób. Da się to jakoś zwalczyć domowymi sposobami, lekami bez recepty? http://s5.ifotos.pl/img/IMG201703_asaahqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×