Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy jelitowe - lekarze tylko badają, nie ma diagnozy


Gość ferd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytnie. Jakiś czas temu, miałem zaparcie, wydaliłem kule posklejanych kulek. Było niby ok, ale po jakimś czasie zauważyłem, że przestałem robić kupę. Przy parciu raz miałem ołówkowaty stolec, później taśmowaty, a teraz jak robię bez parcia jest eliptyczny a jak mocniej bedę parł to jest bardzo cienki, ale szeroki. Po zrobieniu czuje niepełne wypróżnienie, delikatne kłucie... teraz każdy mój stolec nie jest okrągły, tylko płaski. Robiłem morfoogie, OB, CRP, test na krew utajoną z apteki i wyniki mam książkowe - czekam na wynik laboratoryjny. Jednak w ogóle mi nie przechodzi. Przechodzę teraz bardzo trudny ores i ten problem tylko potęguje stres. Czy pozytywne wyniki badań wykluczają poważne problemy??? Co dalej robić? Lekarz tylko badają do tego bardzo oszczędnie, minął ponad miesiąc a ja nadal nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przechodziłam przez taki trudny okres w moim życiu,głównym problemem był stres złe odżywianie i brak ruchu-przygotowywałam się do sesji i nie miałam na to czasu,na szczescie w pore z pomocą przyszła moja mama podała mi sprawdzony przez nia Dicopeg 10 g do tego zacząłyśmy chodzić na regularne spacery odrzuciałam słodycze i kawe i jest znacznie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×