Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągła męka 7 lat po usuni


Gość Załamana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana

Mam 28 lat. Od 7 lat męczę sie z różnymi i bardzo nieprzyjemnymi dolegliwościami które całkowicie wyeliminowały mnie z normalnego funkcjonowania. Gazy, odbijanie, przelewanie w jelitach, bóle żołądka, kłucia w prawym podrzebrzu, osłabienie, żólciowe biegunki..ciężkosć po posiłku i czarem cofanie takiej piany do gardła..nie jem smażonego, słodkiego, świeżybh owoców.. Nie pije alkocholu ani napojów gazowanych.. Odwiedziłam przeróżnych lekarzy i wybrałam ogrom leków które działały ale przez krótką chwile..obecnie od 5lat na omeprazolu Kolonoskopia - drobne polipy, gastroskopia- nadmiar żółci w żołądku, próby wątrobowe w normie, próby trzustkowe również..jestem załamana .. moje życie to koszmar! już sama nie wiem co robić! I co brać. Jeżdze do gastroentenoroga który stwierdził refluks zołądkowy i ibs..ale leki słabo działają .. Martwi mnie to okropoie.. Postanowiłam wykonać sobie rezonans magnetyczny bo już naprawde nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie ze jestes zalamana mnie dolegliwosci trzymaja przez tydzien i mam dosc jestem tak zrezygnowana ze szok moje umartwianie sie przechodzi rozne fazy jak sie naczytam mam dosc dodam ze bardzo sie boje najgorszego a przeciez mam dzieci 16i 7 lat ide do lekarza niech sie dzieje co chcew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To objawy reflksu żołciowego,wyjątkowe paskudztwo wobec którego medycyna jest bezradna-najcześciej jest to skutek wycięcia pęcherzyka żółciowego.IPP tylko szkodzą w takim przypadku bo obniżają poziom kwasu solnego w żołądku a to z kolei rozluźnia odzwiernik przez który żołć dostaje się do żołądka z dwunastnicy i jest jeszcze gorzej .Sprubujcie zakwasić żołądek np octem jabłkowym(Ziemba ma wykłady na You tubie z tego co pamiętam) i koniecznie odstawić IPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×