Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

DZIWNY DYSKOMFORT - BRAK HEMOROIDÓW


Gość MichałS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie zaznaczę, że jestem po wizycie u proktologa, który stwierdził że z proktologicznego punktu widzenia wszystko jest całkowicie w porządku (jak stwierdził: może zwieracz jest trochę niżej umiejscowiony ale to całkowicie normalne). Nie ma żadnych objawów na zewnątrz (po analizie forum odrzuciłem uczulenia, zapalenie, grzyby itd - sprawy dermatologiczne) CO CZUJĘ - gdy stoje jest w porządku - czasami mam dziwne wrażenie w odbycie jakby coś w środku siedziało, kulka lub coś dziwnego - mam wrażenie że po prostu coś czuję, jakby czegoś było za dużo. (nie wiem jak to możliwe skoro proktolog badał palcem i wziernikiem). Problem ten jest wyczuwalny raczej na odybcie lub w środku raczej nie gdzieś głębiej w jelicie dlatego to mnie zastanawia - nie byłoby to uciążliwe gdyby nie fakt że dostałem masakrycznych POTÓW w tym miejscu (zdarzało się to jak było gorąco na dworze w upały ale to chyba normalne). teraz jest 0 stopni lub nawet na minusie a ja się z tym męczę nadal. Jestem bezradny Problem jest od około 6 miesięcy ale wizytę u proktologa miałem parę dni temu Czy istnieje jakiekolwiek logiczne wytłumaczenie tej sprawy. Niedobór witamin ? Osłabiona tkanka , błona śluzowa, stan zapalny (przecież proktolog by to widział chyba ? Jeżeli jest lek, czopki co może pomóc bardzo proszę o poradę. Jestem załamany bo wydawało mi sie że proktolog stwierdzi problem i będzie po sprawie a tu się okazuje że nie wiadomo co mi jest. Siedzę i mam wrażenie jakby coś tam bylo, trochę uwierało, przeszkadzało. Bardzo liczę na poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×