Niepełne skręty jądra

u?ytkownik
Bartek

Witam.
3 tygodnie temu po siłowni dostałem niepełnego skrętu jądra (najądrze znajdowało się z przodu), delikatnie nawróciłem je na swoją naturalną pozycję, jednak po 2 dniach dostałem zapalenia najądrza oraz miałem mocno powiększony powrózek. Udałem się do urologa, stwierdził, że głowa najądrza jest mocno powiększona i przepisał doxycycline, dolegliwości bólowe oraz powiększona głowa najądrza przeszły, jednak powrózek jest dalej powiększony (gruba rura za jądrem), moje pytanie brzmi, czy w takim razie zapalenie dalej trwa, czy jest możliwe,że powrózek po takim zapaleniu zostanie powiększony?

Druga sprawa, dzisiaj oraz wczoraj miałem identyczny niepełny skręt, jednak prawego jądra, odkręciłem je sobie delikatnie i teraz znajduje się w normalnym położeniu. Byłem z tym problemem u urologa (jak sam lekarz na sorze polecił mi wizytę w sprawie niepełnego skrętu), jednak urolog powiedział, że to praktycznie niemożliwe, żebym w tym wieku miał skręty (22 lata) i nic nie poradził.

Moje drugie pytanie, czy powinienem udać się do innego urologa w sprawie tych niepełnych skrętów, jest możliwość ufiksowania jądra BEZ pełnego skrętu w formie zapobiegnięcia czy po prostu mam nic nie robić i jak dostanę pełnego to wtedy do szpitala?

Dodam, że nigdy w życiu nie miałem podobnych problemów, zaczęły się one od wakacji tego roku, podczas chodzenia do sauny i jacuzzii (jeżeli to coś wnosi)

Bardzo proszę o jakiekolwiek porady

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Twoja odpowiedź