Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem lekarzy z diagnozą (przepuklina bądź inne schorzenie)


Gość Damiannn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damiannn

Witam, Od grudnia mam spory problem, mianowicie jestem sportowcem od wielu lat i zależy mi na jak najszybszej diagnozie. Pewnego dnia zauważyłem ze moje jądra nie są jakieś inne, obserwowałem je przez tydzień, przez ten czas zacząłem odczuwać okropny ból lewego jądra oraz po lewej stronie penisa, ból nocami byl okropny, nie miałem możliwości z łączenia nóg ze sobą, miałem raz dziennie napady nieopanowanych drgawek trwajacych od 2 do 7minut całego ciała. Byłem najpierw u lekarza ogólnego, skierował mnie do urologa jednakże wizyta dopiero miała miejsce 2 miesiace później, ból był okropny utrudniający chodzenia, siedzenie, spanie. Skierowałem sie na pogotowie, chirurg stwierdził ze mam przepukline i kazał zarejestrować sie do innego chirurga aby ten skierował mnie na operacje, tak zrobiłem ból powoli zanikał, 2 tygodnie później miałem wizyte u chirurga który za przeproszeniem mnie wyśmiał mówiąc ze nic tam nie ma ale poprosilem o skierowanie na usg, usg również nic nie wykazało. Urolog po wizycie stwierdził również że wszystko jest ok. Caly czas mam ból z lewej strony penisa oraz dziwny ciężar jader. Czasem widze ,,gratis,, obok jąder jakby płyn albo guzek którego nie da sie złapać, chowa sie. A na moje szczęście zawsze u lekarza skóra jąder jest inna i nic nir widać. Nikt nie wie co dalej z tym zrobić a ja juz z przyzwyczajenia do bólu nie biore leków przeciwbólowych. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×