Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana tylko przy dotyku


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kilka miesięcy temu przy uklęknięciu odczułam ból kolana. Gdy tylko oderwałam kolano od podłoża,ból minął. Trwało to około tygodnia i później już miałam spokój. Ale po upływiu 3 miesięcy ból pojawił się ponownie. O tyle jest to dziwne,że kolano (prawe) boli mnie tylko w momencie dotyku i to wcale nie mocnego. Wystarczy gdy lekko ugnę kolano,a ono napotka na materiał spodni,podczas klękania lub jakimkolwiek zetknięciu się kolana z czymś. Ból jest umiejscowiony dokładnie po srodku kolana i do centymetra w prawą stronę. W trakcie poruszania się i innych sytuacjach kolano jest jak najbardziej sprawne i nie daje o sobie znać. Tylko przy kontakcie dotykowym. Co dziwne,jak dotykam palcami sama kolana,boli mnie dużo mniej niż jak np. uklęknę. Wtedy ból jest tak silny,że nie wytrzymuję dłużej niż sekundę czy dwie. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dowiemy się jutro idę do kolejnego specjalisty chociaż cieżko to widzę żeby pomógł. Teraz już nie przy dotyku ale podczas jak nie ruszam nawet nogą to ból jest rodzaju pulsującego natomiast jak zakleje kolano plastrami i skóra jest naciągnięta mniej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam

miałem wykonany rezonans kolana który zbyt wiele nie wykazał dopiero specjalista przygladał się dłużej i dostrzegł nerwiaka.  Do usunięcia chirurgicznego nacięcie około 2 cm wyciecie zszycie. 

Po kilku latach udało się dojść co to jest a utrudniało życie bardzo mocno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×