Ile się leczy zapalenie żołądka i dwunastnicy?

u?ytkownik
karolina25

Od miesiąca bardzo boli mnie żołądek mam nudności kręci mi się w głowie. zrobiłam badania krew mocz wyszło że dobrze. potem gastroskopia z czego wyszło że mam zapalenie żołądka i dwunastnicy przepisano mi Lanzul ale po jego braniu boli mnie dalej żołądek zwłaszcza z rana, pije miód, siemie lniane, zioła tylko gorzej z jedzeniem cały czas czuje się pełna i nie wiem co mam już jeść. z rana występuje rozwolnienie a ostatnio po zjedzeniu zwykłej bułki nie piekło mnie w przełyku tylko cały brzuch w środku nie wiem co mam już robić gdzie iść co jeść prosze o radę z góry dziękuje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Czy podczas gastroskopii pobrano wycinek na badanie w kierunku Helicobacter Pylori? Może obecność tej bakterii powoduje takie objawy.

u?ytkownik
karolina25

Zrobiono i wyszedł negatywny

u?ytkownik
karolina25

Co w takim wypadku trzeba zrobić iść do lekarza po nowy lek

u?ytkownik
karolina25

Po kolejnej wizycie u lekarza zmiana leku ale dziś okropny ból w brzuchu cały piekący. chciałabym wiedzieć jakie są objawy gojenia się żołądka czy to boli i nie można jeść nie wiem co już robić czy to ma tak wyglądać ?

u?ytkownik
karolina25

Proszę o odpowiedz

u?ytkownik
haemophilus

Podczas procesu gojenia nie powinien występować ból. Rozumiem, że wizyta u lekarza była wczoraj. Nastąpiła zmiana na jaki lek?

u?ytkownik
karolina25

Anesteloc.

u?ytkownik
karolina25

Co powinnam teraz zrobić brać go dalej i zaczekać bo co zjem to tak jakby jakieś skurcze były pieczenie w środku brzucha taki ścisk który utrzymuje się długo a potem na chwile zanika jak nic nie jem to może lepiej nic nie jeść tylko pić wode a zarazem i tak już wystarczająco słaba jestem a do tego pracuje. Jak rozwiązać taki problem proszę o radę

u?ytkownik
karolina25

A może Pan mi podpowie co mogłabym wziąść żeby to odpuszczało jakąś rade co pić czy zjeść a może jakieś badania jeszcze zrobić

u?ytkownik
karolina25

Czy mogłabym dostać odpowiedz bo nie wiem co robić

u?ytkownik
karolina25

Chciałam też dodać że jestem słaba choć jem mam zawroty głowy i ogólnie żle się czuję czy to ma jakiś związek z zapaleniem żołądka, i czasami w dołku mam ucisk jakby mi tam coś stanęło

u?ytkownik
haemophilus

W takim razie może dawki leku są nieodpowiednio dobrane. Takie objawy mogą wystepować również przy przepuklinie przeponowej. Warto wykonać morfologie krwi (niedokrwistość?).

u?ytkownik
karolina25

A czy to że jestem osłabiona i czuje się jakbym była pijana też ma jakiś wpływ na zapalenie żołądka czy raczej nie

u?ytkownik
karolina25

Morfologia była wcześniej robiona i wszystko było w porządku trochę z moczem coś było nie tak ale ogólnie wyszło ok czy jeżeli miałam lambrie to powinnam zbadać kał czy to może być tego powód ze kreci mi się w głowie