Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis


Gość axriv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 14 lat i ide do 2 klasy gimnazjum. Moj penis w czasie spoczynku ma 8-9 czm a w zwodzie ma 12-13 cm. I czy to jest normalny rozmiar ? Glowka penisa nie wyszla mi jeszcze ze skorki ale mam sperme. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar penisa ok , jeszcze ci urośnie ale jest jeszcze druga sprawa. Piszesz że główka (żołądź) nie wyszła ci ze skórki (napletka). A próbowałeś ściągnąć napletek ręką ? Spróbuj to zrobić delikatnie gdy penis jest w spoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Kacper. Mam 22 lata i studiuje dziennikarstwo. W zeszłym roku dostaliśmy do napisania pracę na temat niekonwencjonalnych metod leczenia. Ciekawy temat ale bardzo obszerny. Postanowiłem jednak pójść trochę pod prąd i wybrałem temat: powiększanie penisa. Sam znałem go z autopsji, gdyż osobiście tego dokonałem dzięki http://extralarge.pl/. Oczywiście w swojej pracy nie napisałem tego ale dokładnie opisałem całą sytuację na własnym przykładzie i doświadczeniu. Najważniejszy był wynik: z 14 na 17 cm. Trochę miałem obawy czy moja praca się spodoba i otrzyma uznanie profesora. Uff&#8230*na szczęście się udało. Dostałem 4, a więc się obroniłem. Pan profesor zresztą powiedział w czasie wykładu, że jeden z nas go zaskoczył dając taki temat. Oczywiście nie powiedział, że to ja. O tym wiedzieliśmy tylko my. Kto wie, może dzięki mojej pracy sam postanowił Extra large sobie sprawić. To możliwe, w końcu to młody facet jeszcze, ledwo po 40. Cieszę się, że czasem problemy z własnego życia można zastosować do naszej pracy czy naszych studiów i wykorzystać w taki sposób. Nikt nie wie jaka historia z życia nam się przyda i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem się, że warto zaufać niektórym produktom i dać im szansę. Takim przykładem okazał się być EXTRA LARGE. Niebywale skuteczny i trwały i rozmiar jak się zwiększa to już na zawsze a nie na jakiś czas. Jestem zdumiony, bo myślałem, że to będzie tylko krótkotrwały efekt. Brawo dla producentów za udostępnienie go na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zawszedouslug

Po Extra Large moje życie erotyczne totalnie się zmieniło. Nigdy wcześniej nie miałem takich orgazmów i doznań jak teraz. Szok! wytrzymuje również dłużej i nie muszę się bać, że za wcześnie trysnę....:) mega power a stronka super profesjonalnie zrobiona, bardzo zachęcająca: http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem wiele katuszy odnośnie swojego penisa. Miałem wiele problemów, za dzieciaka stulejka, później brak erekcji a jeszcze nie tak niedawno doskwierał mi kompleks, że mam po prostu za małego. Myślałem, że już nic nie jest w stanie mi pomóc i poczuć się w końcu mężczyzną. Natrafiłem na całkiem ciekawy produkt któregoś dnia : http://extralarge.pl/. I to byla NAJLEPSZA DEYCZJA W ZYCIU, penis jest wiekszy, twardszy i wszystko jest lepsze, jakbym mial nowego penisa. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z za malym chyba mial juz kazdy, to takie normalne jak widzimy u kolegow, braci ze maja wieksze. Teraz i tak sa takie metody i srodki ze w ogole nie ma sie co tym przejmowac. Polecam http://extralarge.pl/ . Mnie poomogl i mozna powiedziec stalem sie 100% mezczyzna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna dziewczyna rzuciła i na odchodne powiedziała, że mam &#8222*małego&#8221*. Trochę mnie to zdołowało i postanowiłem poszukać metod powiększenia penisa, ale bez skutków ubocznych. Operacja absolutnie odpadała. Znalazłem historię chłopaka, dość podobną do mojej na jednym z forum internetowych i dopiero zacząłem się interesować bardziej tematem. Chodzi o to, aby odzyskać ukrwienie w penisie i dojść do 100% erekcji. Miałem wcześniej erekcję gdzieś na poziomie mniej więcej 60%. Teraz tak oceniam, bo mam porównanie po suplementacji. Kiedy masz najwyższe ukrwienie to i penis naturalnie robi się większy. Można sobie to naprawić bez operacji. Wystarczy zakupić extra large i w sumie po sprawie: http://extralarge.pl/. Niesamowite, że w dzisiejszych czasach można to tak szybko ogarnąć. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec co jest najodpowiedniejsze na powiekszenie czlonka, ale extralarge zacheca mnie bardzo i zdecydowalem sie na niego ,wiem ze to solidna firma i ze sie nie zawiode jak na innych tego typu tabletkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowymojzesz

Extra large jest warty zeby go kupic i zastosowac ,malo ktory produkt jest tak profesjonalnie stworzony,bezpieczny dla zdrowia no i faktycznie odpowiada za skutecznosc w uzyskaniu dluzszego wymiaru czlonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze eXtra large stanie sie markowym swiatowym produktem. Wszystko na to wskazuje i to pod kazdym wzgledem. Jakosciowym, cenowym,skladnikowym. Mam nadzieje ze bede mial mozliwosc wkrotce go na sobie wyprobowac i poznac jego dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zadowolonyklient

Na wielkość penisa zachęcam do spróbowania tabletek Penixen 3D. Są dobrei oryginalne. Nie ma chyba takich drugich na rynku. Uważam, że są unikalne a sklep który je sprzedaje rzetelny i dba o klientów jak mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tylkopenixen

Penixen3d jest wielki i to doslownie! bo rosnie nie tylko sam penis ale i poped seksualny,totalna abstrakcja a jednak.....dzieje sie *D sa profesjonalne i 100% sprawdzone i przetestowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piwoszek

Na rynku jest duzo tego typu specyfikow ktore powiekszaja penisa, ale jeden wyroznia sie jakoscia i efektywnoscia, to http://extralarge.pl/, sprawdza sie praktycznie u kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fanmerca

Jedyny sprawdzony produkt jaki potwierdzam ze dziala i trwale powieksza penisa to Penixen3D. Jestem zafascynowany ze udalo mi sie dzieki niemu uzyskac taki rozmiar jaki mam i polepszyc moja sprawnosc seksualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowyelvis

Ostatnio czytałem jakieś statystyki odnośnie tego kiedy rozmiar penisa jest w normie, kiedy poniżej a kiedy powyżej normy. Siebie odnalazłem w przedziale poniżej normy i przyznam szczerze zmartwiło mnie to. Chciałem to zmienić ale nie wiedziałem do końca jak. Czytałem, że są jakieś operacje, zabiegi czy coś ale wtedy jeszcze bardziej się załamałem. Znalazłem jednak stronę: http://extralarge.pl/. I to był strzał w dziesiątkę! Nie spodziewałem się, że można w taki szybki i bezpieczny sposób coś takiego osiągnąć. Jestem zdumiony starannością i profesjonalizmem producentów jak i twórców. Podejście do klienta również jest na najwyższym poziomie. No i oczywiście zapewniona dyskrecja. Ale najważniejsze, że nie rzucają słów na wiatr. Trzy miesiące i po problemie. Wracając do statystyki jestem teraz zdecydowanie w grupie ponad przeciętnej z czego jestem dumny i mam nadzieję, że będę mógł dzielnie tą swoją męskość wykorzystywać w jak najlepszym celu. &#61514*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×