Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wygląd odbytu po operacji wycięcia hemoroidów


Gość Zrozpaczona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona

Witam, jestem po operacji wycięcia hemoroidów III stopnia metodą MM. Nie będę opisywać traumy, jaką przeżyłam przez trzy tygodnie związaną z bólem i wypróżnianiem, bo na szczęście odczuwam już delikatną poprawę, ale niestety prawie miesiąc po zabiegu mój odbyt wygląda tragicznie... Wcześniej wyglądał normalnie, a teraz w niczym nie przypomina anusa, wokół są odstające, wypiętrzone, nierówne, brzydkie kawałki skóry. Byłam wczoraj u lekarza, który powiedział, że niestety tak to już będzie wyglądać i to mi nie zejdzie. Popłakałam się, bo jestem młodą i atrakcyjną dziewczyną, a zostałam oszpecona i nie wyobrażam sobie iść do łóżka z mężczyzną z takim wyglądem. Czy ktoś miał podobną sytuację do mnie i czy po jakimś czasie poprawił się wygląd tego miejsca? Lub czy ktoś poddał się operacji plastycznej usuwania takich fałd skóry? Będę bardzo wdzięczna za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem i współczuję. Sama miałam podobny problem, zęwnętrznego hemoroida, poprostu wyskoczył mi w ciąży i już się nie wciągnął. Został taki wiszący fałd skórny, okropny widok i mało estetyczny i też miałam przez to duże opory *łóżkowe* w końcu go usunęłam i żałuję że tak długo zwlekałam. Idź do innego proktologa i skonsultuj czy rzeczywiście nic się nie da zrobić. Zawsze przecież jest jakieś wyjście. I tego ci życzę. A do koleżanki wyżej, dziwna jesteś albo może nigdy faceta nie miałaś albo nie dbasz o siebie i swój wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×