Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie/ zaczerwienienie odbytu i rówka między pośladkami !


Gość Czarodziejka21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarodziejka21

Krótko i na temat: Piecze mnie odbyt i rowek między pośladkami. Od około 2 miesiecy się z tym zmagam. Byłam prywatnie u proktokologa 2 razy nie dość że wydałam koło 400 stów za wizyty i leki nic nie pomogło a na koniec wmawiał mi, że jestem zdrowa. Błagam pomóżcie mi bo nie wiem co robić. Ten dyskomfort jest niedowytrzymania. Używałam czopków do odbytu zmniejszających ból *Posterisan H*, maść na odbyt *Flucinar R* używałam jakiejś maści zrobili mi ją w aptece.. Maści *Flunicar N * ale nic nie pomoglo. Poszlam do drugiego proktologa i stwierdzil ze to podraznienie wypisal mi masc *Proktis M * I czopki * Proktis M * i tez nic.. Bol jest nie do wytrzymania w nocy najbardziej i nad ranem :( . W ciagu dnia jakos daje rade. Caly rowek mam czerwony taki krwisty jakby krwinki male albo siniak.. Nie wiem co to jest takich specjalistow mamy. Psychika mi siada :( Błagam pomóżcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarodziejka21

Robiłam badanie na kał. Zamierzam zrobić też posiew w tym kierunku, ale mi się wydaje, że to żaden pasożyt. Ja zaczęłam miewac bole i pieczenia po tym jak umyłam mydłem odbyt i rowek tym samym mydlem co od lat stosuje.. I zaczelo mi to wypalac tak mocno i od tamtej pory tak mam. Czerowny idbyt i rowek miedzy posladkami. Cala apteke juz wykupilam bylam u kazdego lekarza i nic.. Wybieram sie do rodzinnego moze on cos poradzi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×