Znieczulenie do zabiegu żylaków powrózka nasiennego

u?ytkownik
Kamikadze

Czy znieczulenie podczas zabiegu jest zależne od wieku mam 14 lat i wykryłem u siebie żylaki powróżka nasiennego w najbliższych dniach prawdopodobnie pójdę do lekarza. Jeśli będzie potrzebny zabieg to czy w moim wieku można jest wykonanać znieczulenie od pasa w dół bez narkozy ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Można takie znieczulenie w Twoim wieku wykonać. Jednak jeśli zabieg będzie wykonywany metodą laparoskopowa to wtedy potrzebne będzie znieczulenie ogólne.

u?ytkownik
Kamikadze

A można poprosić by zabieg nie był wykonywany laroposkopowo ? Mam jakiś lęk przed narkozą już kiedyś miałem wykonywaną operację przepukliny pod narkozą, ale teraz jakoś się już tego boję.

u?ytkownik
stapler

O rodzaju operacji trzeba porozmawiać z lekarzem, który będzie wykonywał zabieg.

u?ytkownik
Kamikadze

Aha rozumiem ale chyba nie powinno być problemów żeby wykonali go inną metodą ??

u?ytkownik
Kamikadze

A to może zapytam, czy tradycyjne metody są gorsze ?? Czy nie różnią się niczym tylko dłuższym gojeniem rany ?

u?ytkownik
Kamikadze

Poszedłem z tym do lekarza, powiedział że nie ma się raczej czym przejmować i raczej jest to spowodowane dojrzewaniem dał skierowanie do urologa, aby mieć pewność w 100%.

Twoja odpowiedź