Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na nodze, duszności i pęcherze na gardle


Gość Boster

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie o historii moich dolegliwości zanim przejdę do problemu. Czerwiec 2012 - pojawienie się *glutów* w gardle i utrzymujące się do dziś z różnym nasileniem (możliwe przyczyny: zmiana miejsca zamieszkania obecnie jakieś 400m od lasu, gruntowna zmiana uzębienia zamontowanie mostów stomatologicznych, pies z sierścią) Październik 2013 - powiększenie migdałków i są powiększone są do dziś Luty.2014 &#8211* wykrycie torbieli nasieniowej wielkości 10mm 25.Maj - 05.Lipiec.2014 - okres kataru siennego 10.Lipiec.2014 - grypa lub angina objawy (temperatura maksymalnie 37,3 normalnie od 36,3- 36,6 * pojawienie się guzków z tyłu gardła coś jakby pęcherze z wodą nie znikły do dziś, ból gardła, lekko zielona wydzielina z nosa i gardła, osłabienie, oraz stopniowo powiększający się guzek na nodze) po tym jak choroba ustąpiła pojawił się jednorazowo kał otoczony krwią, guzek na nodze powiększał się, ciągle uczucie osłabienia i jakby zbierało mnie na chorobę. Niestety pojawiły się też duszności utrzymujące do dziś i czasami w nocy tak się pocę jakby mnie oblali wodą. Co do guzka został wycięty dwa dni temu wyglądał jak żółta gąbka wielkości borówki. Wyglądało to tak: http://oi57.tinypic.com/8vyfk9.jpg Ostatnio tez nasiliły się nudności i duszności czasami po wysiłku i to takim że np zrobię obroty rękoma lub delikatnie pojeżdżę na orbitreku. Zdarza się że bez powodu czuje że brakuje mi powietrza i go musze intensywnie łapać wtedy czuje też lekki ucisk pod mostkiem. Badania morfologi z rozmazem: limfocyty 1,2 normy laboratoryjne to minimum 1,5. Granulocyty 72 maksymalna ilość według laboratorium 70. Ob. &#8211* 4 CPR prawidłowe Pasożyty w kale nieobecne. Poza tym wszystkim mam od dawna hemoroidy. Moje pytania czy ten guzek może być powiązany z tymi objawami i stanem gardła. Jeżeli tak to do kogo się udać od czego zacząć. I czy ten guzek może być nowotworowy ? Obecnie czekam na wyniki ale mogą być nawet za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×