Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk mostku po jedzeniu


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 32 lata i od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem. Otóż po jedzeniu odrazu łapie mnie ból , a raczej ucisk pod mostkiem i w samym mostku. Prawie caly czas mi niedobrze. Ostatnio czesto tez mam uczucie czegos w gardle (przełyku). Momentami jakbym czul jedzenie w przelyku. Po jedzeniu mam tez wzdety brzuch i oddaje duzo gazow. Prawie caly czas mi sie odbija nawet na czczo. Zauwazylem tez ostatnio ze boli mnie przy ucisku na wyrostek mieczykowaty. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z reszta objawow. Do tej pory mialem badania morfologia z rozmazem , ob , mocz i kolonoskopia. Wszystko ok pozatym ze lekarz stwierdzil ze mam piasek w nerkach ale nie wiem czy to moze dawac takie objawy. Mam tez skierowanie na gastroskopie ale termin mam dopiero za pol roku. Staram sie przyspieszyc ale niewiele moge zrobic. Lekarz stwierdzil takze ze to prawdopodobnie przepuklina rozworu przelykowego lub refluks ale nie wiem dlaczego ale do tej pory nie sprobowalem zadnych lekow w tym kierunku. Jest tez podejrzenie ze to moze byc nerwica. Stolec mam normalny i oddaje regularnie. Apetyt wporzadku i nie trace na wadze. Prosze o porade i od czego moga byc te objawy. Mecze sie juz nimi kilka miesiecy i naprawde mam juz dosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że w nocy śpie normalnie , a rano nie czuje zadnego ucisku. Dopiero po pierwszym posiłku. Najdziwniejsze jest to ze od wieczora od okolo godz 20-ej az do przebudzenia wszystkie dolegliwosci jakby calkwicie ustepowaly. Moze to faktycznie wskazywac na nerwice? Moze w nocy organizm sie uspokaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×