Powiększona żyła na prąciu

u?ytkownik
Łukasz

Mam 30 lat. Na prąciu (bez erekcji) w pozycji stojącej (pionowej) widzę i czuję dużą żyłę z prawej strony. W pozycji leżącej (poziomej) żyła znika co sugerowałoby iż jest to żylak. Jeden z lekarzy na tym forum (nie moje pytanie) stwierdził kategorycznie że na prąciu nie ma żylaków?? Podczas wzwodu żyła zmniejsza się. Mam podwyższone ciśnienie krwi, ustabilizowane lekami (beta-blokery) oraz żylaki powrozków nasiennych. Nie mam jak na razie problemów z erekcją ale po stosunkach odczuwałem ból genitaliów.
Byłem u kilku urologów. Po wielu badaniach (usg, tomografia) usłyszałem że ewentualna operacja i tak nie pomoże, lub problem powróci za 2 lata. Z powodu tej żyły unikam kontaktów z kobietami. Jestem wykończony nerwowo z tego powodu (depresja). Kto i jak może mi pomóc? Czy ewentualne kontakty seksualne spowodują pogłębienie się zmian? Czy grozi mi niewydolność krążenia lub jeszcze coś gorszego?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Powiększona żyła związana jest z zaburzonym układem krążenia. Można zastosować żel Lioton. Jednak może powinien ten problem rozważyć lekarz przepisujący leki na nadciśnienie.

u?ytkownik
Łukasz

Ale jaki problem ma rozważyć z nadciśnieniem? sprawa chyba jest oczywista, żyła jest nadmiernie rozciągnięta zwłaszcza w pozycji stojącej, czuje ucisk przez całego penisa aż do nerki, a lekarze wysyłają mnie od jednego do drugiego, wydaje mi się że nie chcą lub nie potrafią mi pomóc i bagatelizują sprawę, a mnie boli i uniemożliwia współżycie, to co mam żyć w celibacie czy mam sie powiesić? tak nie można dalej żyć!!

u?ytkownik
dodano

Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź