Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie gruczolakowłókniaka a deformacja piersi


Gość Henley89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Henley89

Witam, niedlugo bede miala usuwany gruczolakowlokniak (fad), w gorno-zewnetrznym kwadrancie piersi. Guz jest duzy (5cm), rozmiar piersi 75B, budowy gruczolowej. Jak duzej deformacji powinnam sie spodziewac po zabiegu? I czy mozna bedzie ja jakos wypelnic? Serdecznie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Ubytek można zapełnić własnym tłuszczem (komórki macierzyste ) z brzucha albo ud. Zabieg wykonywany etapowo.Robi to np. dr Witwicki w Warszawie. Można też miejscowo wszczepić implant. Co do refundacji w takim przypadku to nie wiem.Prywatnie da się to zrobić, a na NFZ musisz się spytać konkretnego lekarza. Przypuszczam ,że NFZ tylko metodą przez implant. Ja jestem po operacji oszczędzającej, okroili mi sporo piersi, interesowałam się tym problemem. W biustonoszu nic nie widać, da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnje deformacji nie będzie. Właśnie jestem 2 dni po wycięciu guzka,który miał prawie 2 na 2 cm I MOJA PIERŚ WYGLĄDA tak jak wcześniej:) mimo,że jest sina ,ale to normalne.nie bójcie sie,ja dałam radę. Wyciełam i jestem szczęsliwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSZA NOWY PROGRAM &#8222*WALKA O PIERSI&#8221*! Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem i marzysz o korekcji &#8211* nie czekaj! Szukamy osób, które cierpią z powodu deformacji piersi spowodowanej np. wypadkiem czy źle przeprowadzoną operacją plastyczną. Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście. Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: &#8226* imię i nazwisko &#8226* datę urodzenia &#8226* numer telefonu &#8226* zdjęcie sylwetki &#8226* krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066. Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja programu &#8222*Walka o piersi&#8221*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×