Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lekko czerwony penis podczas ciepłego prysznica


Gość RONIN1985*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RONIN1985*

Mam kilka nurtujących pytań 1. Czy to normalne, że penis i jądra są koloru ciemniejszego niż reszta ciała ?? 2. Mam lewe jądro niżej. Normalne to czy coś mi się stało ?? 3. Moja skóra na penisie i na jądrach jest śliska, Jak ją dotykam ręką jest zamiast takie chropowatej miejscami śliska. Czy ta śliskość skóry jest normalna czy coś mi się dzieje. Jak z nią walczyć. Mam wrażenie że ta skóra zrobiła się cieńsza niż wcześniej i mam uczucie jak by zaraz miało mi jądro wylecieć. 4. Podczas brania ciepłego prysznica mój penis robi się lekko czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RONIN1985*

Jeszcze jedno czemu np ja idę na dyskotekę i jest mocna muzyka strasznie mi się dźwięk odbija w siusiaku czuje jak by mi pulsował czy nie wiem co. Denerwujące jest to. Można coś temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

1. Czy to normalne, że penis i jądra są koloru ciemniejszego niż reszta ciała? - tak, to całkiem naturalne 2. Mam lewe jądro niżej. Normalne to czy coś mi się stało? - asymetria i różne ustawienie jąder nie jest patologią 3. Moja skóra na penisie i na jądrach jest śliska, Jak ją dotykam ręką jest zamiast takie chropowatej miejscami śliska. Czy ta śliskość skóry jest normalna czy coś mi się dzieje. Jak z nią walczyć. Mam wrażenie że ta skóra zrobiła się cieńsza niż wcześniej i mam uczucie jak by zaraz miało mi jądro wylecieć. - to też według mnie nie jest patologią, w razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem 4. Podczas brania ciepłego prysznica mój penis robi się lekko czerwony - normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×