Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z osuwającą się skórą na penisie


Gość RONIN1985*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RONIN1985*

Mam kilka pytań 1. Czy to normalne u każdego mężczyzny że narządy płciowe czyli penis i jadra są niżej od brzucha i oddziela jej podbrzusze czy mogły mi się osnuwając. 2. Czy podczas odbywania stosunku skóra wraca do właściwej pozycji czy może się osunąć i zostać tak na stałe. Boje się z kobietą odbyć stosunek?? 3. Na jednym zdjęciu mojego penisa skóra u góry penisa jest mocniej osunięta niż ta na dole. Czym to jest spowodowane ?? Szczegóły na zdjęciach http://speedy.sh/3F8Hu/Nowy-folder-2.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

1. Czy to normalne u każdego mężczyzny że narządy płciowe czyli penis i jadra są niżej od brzucha i oddziela jej podbrzusze czy mogły mi się osnuwając. - Tak to normalne i nie ma w tym względzie żadnej patologii. 2. Czy podczas odbywania stosunku skóra wraca do właściwej pozycji czy może się osunąć i zostać tak na stałe. Boje się z kobietą odbyć stosunek?? - Wszystko powraca do normalnego stanu. Nie ma powodu do niepokoju. 3. Na jednym zdjęciu mojego penisa skóra u góry penisa jest mocniej osunięta niż ta na dole. Czym to jest spowodowane ? - Z reguły penis jest asymetryczny i niczym nie jest to spowodowane. Taka naturalna budowa anatomiczne. Nic niepokojącego. Wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×