Problem ze wzwodem

u?ytkownik
wojtek

Witam. Mam problem ze zwodem czlonka, lecz nastepuje on po pierwszym razie
gdy uprawiam sex po raz pierwszy jest wszystko w najlepszym porzadku, lecz po jakims czasie mamy z dziewczyna na kolejny raz lecz moj czlonek jest nie do użycia, probowalismy juz chyba wszystkich sposobow na jego pobudzenie lecz nie zawsze to sie udaje, a jak juz do tego dojdzie to nie na dlógo. Jak moge temu zapobiec i czym moze byc to uwarunkowane. Chcial bym dodac jeszcze ze dózo czasu spedzam za kierownica*jak czytalem ze dóżo kierowców cierpi na tego typu schożenia*czy to prawda?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Po pierwszym razie może wystąpić taka dolegliwość. Należy odczekać 10-15 min. W razie wątpliwości należy udać się do urologa.

u?ytkownik
dawid

Witam, nie wiem gdzie mam się zgłosić, więc może tutaj dostanę pomoc. Wprost - mam problem ze wzwodem podczas stosunku (miałbym już 2-3 razy pierwszy raz za sobą, ale nie mogłem osiągnąć wzwodu jak przyszło do momentu założenia prezerwatywy lub do tej części kluczowej). Masturbowałem się dużo do niedawna, ale teraz staram się w ogóle to ograniczyć, nigdy nie miałem problemu ze wzwodem podczas masturbacji. Może ta czesta masturbacja przyzwyczaiła mnie do wzwodu własnie w takiej a nie innej sytuacji, nie wiem. Myślę, że też może to być przez to, że boję się, że może nie wyjść i że nie osiągne erekcji jak znowu nadejdzie taki czas. Mam 19 lat, myślałem o zakupie leku Levitra, albo skontaktowaniu się z lekarzem, ale nie wiem jakim? rodzinnym? nie ma obok mnie seksuologów blisko. A może odczekać, nie przejmować się tym, że nie wyjdzie i znów spróbować? Dziękuję za pomoc.

Twoja odpowiedź