Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle nerek po kilkudniowym piciu alkoholu


Gość emsi 29 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emsi 29 lat

Witam, Mam tego typu problem, po 3 dniach picia bolą mnie nerki przez parę dni głównie prawa. Po paru piwach czy po jednej imprezie to się nie zdarza ale od czasu do czasu przypadnie taka *trzydniówka* i wtedy problem się pojawia. Nie jest to ból silny ani uciążliwy powiedzmy w sklai 1-10 może 2,3 ale coś tam czuję. Zwykle pojawia się dzień po zakończeniu imprezowania i utrzymuje słabnąc 3-4 dni. Poza tym nie mam innych objawów, jakbym miał szukać to może trochę częściej oddaję wtedy mocz ale w nocy np nie wstaję, ilość moczu też nie jest większa czy mniejsza niż zwykle, kolor, mętność, zapach, ok. Dodam, że ok 10 lat temu byłem na badaniach w szpitalu kardiologicznym przez kilka dni i wykryli mi poszerzony UKM prawej nerki ale poza tym wszystko było w porządku. Lekarka powiedziała, że niektórzy mają taką naturę i jak nie mam problemów to ok. Nigdy nie chorowałem na nerki czy pęcherz. Anginę czy grypę miałem ostatni raz jak byłem mały. Więc moje pytanie: Czy nerki mogą w ten sposób się buntować po prostu i czy poszerzone UKM może przynieść jakieś nieporządane konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×