Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długie cykle miesiączkowe i kłucie w jajniku


Gość PIRANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od roku mam długie cykle-ponad 60 dni, w dodatku krwawienie jest bardzo obfite, byłam już u lekarza-miałam zrobione usg na którym były widoczne liczne pęcherzyki początkowe. prawy jajnik zwrócony do zatoki douglasa, na szyjce pojedyncze torbiele nabotha,, wynik TSH w normie, badania krzepliwości krwi również w normie.Dodam że mam 33 lata i jeden poród za sobą, lekarz nie wie co zrobić sugerował łyżeczkowanie ale zaraz stwierdził ze nie nadaje się a poza tym endometrium jest w normie,obecnie biorę rutinoscorbin wapno i folik- szczerze to nie wiem po co to (może ktoś odp) jakiś czas temu przeszłam zabieg laparoskopowego wycięcia pęcherzyka żółciowego.Ostatnio w 8 dniu cyklu pojawiła się krew i kłucie jajników, kłucie utrzymuje się nadal, wydzielina jest szara. Czy to coś poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu przeszłam operację prawego jajnika. Do lekarza zgłosiłam się, ponieważ odczuwałam, podobnie jak pani, kłucie z prawej strony podbrzusza oraz przedłużające się i obfite miesiączki. Okazało się, że jest to spowodowane ogromną torbielą :* Nie jestem w stanie pani powiedzieć co pani dolega, ale może to po prostu wspomniane przez panią * pojedyncze torbiele nabotha *. Dodam, że torbiel usunięto mi operacyjnie i nie było to aż takie straszne jak się z początku wydawało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu przeszłam operację prawego jajnika. Do lekarza zgłosiłam się, ponieważ odczuwałam, podobnie jak pani, kłucie z prawej strony podbrzusza oraz przedłużające się i obfite miesiączki. Okazało się, że jest to spowodowane ogromną torbielą... Nie jestem w stanie pani powiedzieć co pani dolega, ale może to po prostu wspomniane przez panią * pojedyncze torbiele nabotha *. Dodam, że torbiel usunięto mi operacyjnie i nie było to aż takie straszne jak się z początku wydawało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziękuję za odpowiedź.Torbiele nabotha mam na szyjce a kłują mnie jajniki, umówiłam się już na wizytę-zobaczymy co lekarz powie na te objawy. Nigdy wcześniej takie rzeczy mi się nie zdarzały. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×