Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwieniona i kleista wydzielina z penisa


Gość Dave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... od około pół roku zauważyłem że co jakiś czas pojawiały się krwiste końcówki moczu... polegało to na tym, że po oddaniu zawartości pęchcerza kilka kropel na końcu było barwy czerwonawej może nawet wręcz brązowej. Wczoraj po długiej podróży i powrocie do domu odczuwałem dyskomfort w oklicach uda, podbrzusza i penisa. Dopiero wieczorem odkryłem, że ten ból dochodzi z moszny, okazało się że było to jakieś napuchnięcie przy jądrze... ból nie był na tyle dokuczliwy, więc poszedłem spać. Dziś rano gdy się obudziłem i poszedłem oddać poranny mocz również oddałem całą zawartość pęcherza a na końcu znów pojawiła się czerwona plamka na muszli sedesu... Po dociśnięciu prącia przy samej nasadzie i przeciągnięciu do samego żołędzia pojawiła się kleista, czerwona maź o dość nieprzyjemnym zapachu... moszna nie jest już takie drażliwa jak wczoraj, ale nadal odczuwam bół... Ponad to mogę wyczuć obrzęk w kanałach w pobliżu jądra. Żyły?Nasieniowody? Żyłka jest twarda, elastyczna, boli przy dotyku i ucisku. Proszę o pomoc i wskazówkę do kogo powinienem się z tym skierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiedzialem 5 dni w szpitalu. Okazalo się że to zapalenie prostaty. Dostałem antybiotyk na następne 3 tygodnie... na przyszłośc sobie i innym. proponuje dbać o wasze sprzęty. bo to dośc uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×