Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały śluz z pochwy zamiast miesiączki a ciąża


Gość Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pewnie problem.. Otóż, jestem dość młodą dziewczyną i mam jeszcze nie regularny cykl miesiączkowania. Uprawiałam seks bez zabezpieczenia z chłopakiem, i od tego czasu wydziela mi się z pochwy, biały gęsty śluz i dziwnym zapachu, pochwa mnie swędzi, i szczypie, natomiast mojemu chłopakowi wyszły na żołędziu ciemne plamki, które po kilku dniach zaczęły robić się białe, i żołądź też go swędzi i dziwnie pachnie. Powinnam dostać okres 4 dni temu, czy to ciąża ? czy może jakiś wirus, bakteria grzybicza? dodam że chłopak nie doszedł w mojej pochwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na infekcje pochwy, na dodatek zarazilas partnera, musicie sie oboje wybrac do lekarza, im wczesniej pojdziecie tym szybciej sie wyleczycie, dobrze bedzie jesli zaczniesz tez brac probiotyki ginekologiczne, bo maja one korzystny wplyw na pH pochwy i dostarczaja zywe bakterie Lactobacillus, naturalnie wystepujace w pochwie, chroniace przed rozwojem infekcji, ja podczas leczenia infekcji grzybiczej oraz po jej zakonczeniu bralam provag, bo ten jest polecany przez specjalistow z dziedziny ginekologii, czyli Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, a dla mnie to sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×