Zgrubienie pod pachą

u?ytkownik
Anna

Witam,
od około 2 lat pod pachą mam zgrubienie, nie moge powiedzieć że jest to guzek. Czasem czułam jakby zanikał ale co najdziwniejsze ból zawsze pojawia się gdy miesiączkuje, jest bardzo silny, tak że nie moge dotknąć pachy. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, później u chirurga. Obaj powiedzieli, że to nic takiego, chirurg powiedział że to może coś w tkance. Byłam z tym nawet u onkologa powiedział, że to nic groźnego i kazał mi się nie martwić. Później miałam wykonywane USG piersi i dołów pachowych ale związane z czymś innym, no i przy okazji powiedziałam o tej zmianie i na USG również tego nie wykryto. Wiem, że mam jakieś zgrubienie i boli w czasie miesiączki ale lekarze mówią, że wszystko jest w porządku.. moim zdaniem to nie jest normalne. Do jakiego specjalisty moge się z tym udać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

To prawdopodobnie ogon Spence*a. Jest to dodatkowy płat gruczołu persiowego schodzący do pachy. Występuje u około 17% kobiet. Nie leczy się tego.

u?ytkownik
magda

Mam dwa guzki pod pachami jutro ide do lekarza oby nic powaznego

u?ytkownik
barbara

Witam, miałam identyczne objawy obecnie jestem po operacji mam nadzieję,że bóle które do tej pory mi towarzyszyły ustąpią

Twoja odpowiedź