Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrosty po operacji wyrostka robaczkowego a zajście w ciążę


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 2 lata temu przeszłam operację wyrostka robaczkowego, było to zapalenie ostre, po którym mam stwierdzone zrosty. Czy mogą one powodować trudności w zajściu w ciażę? Staramy się z mężem o maleństwo już pół roku i nic :( po przeczytaniu wielu postów, zaczęłam bardzo się bać, że mogę mieć niedrożne jajniki... jeśli okaże się to prawdą, istnieje jakaś skuteczna metoda wyleczenia owego schorzenia?z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie....pisze bo przeczytałam tw. watek.....Jako 18stolotka miałam operacje wyrostka rozlanego i zapalenie otrzewnej.....stan ciezki. wszystko było ok dopiero jak wyszłam za maz okazało sie ze mamy z mezem problem.....przeszłam dwie operacje na jajnikach i laparoskopie .lekarze mówili ze mam straszne zrosty .......jeden jajnik dobry drugi niestety nieudalo sie uwolnic od zrostów....Ale niemartw sie po 10 latach staran....i lezenia doczekałam sie blizniaków i dzis mam 5 letnich wspaniałych synów...Głowa do góry bedzie dobrze jak chcesz odpowiem na pytania bo przechodziłam to samo... Najgorsze jest to ze dpkuczaja mi r. bóe ....od pewnego czsu byłam u kilku lekarzy m. ginekolog stawia na zrosty....dlatego czytam i szperam po necie...sciskam cie mocno.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×