Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapach i smak śluzu z kobiecej pochwy


Gość Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam takie pytanie, ostatni z partnerka zacząłem pierwszy raz współżyć, tzn to by mój pierwszy raz wiec przechodząc do rzeczy zapach czy smak śluzu z pochwy był dla mnie nowością. I teraz mam pytanie czy dobrze jak sam jej śluzu jest słony ? I drugie moje małe ale jest takie ze jest dziwny zapach, nie wiem może to normalny zapach a ze dla mnie to nowość to nie przywykłem, a może coś się dzieje jednak ? Zaraz pewnie będą pytania jaki to zapach, szczerze nie umiem określić. Może ogólnie kobiety maja taki trochę inny zapach a ze dla mnie to nowość nie umiem przywyknąć na razie? Gadałem z swoja partnerka mówi ze raczej zawsze było tak nic się nie zmieniło ale w 100% nie jest pewna. Moja partnerka u mnie jest na wakacjach, przed przyjazdem miała nadżerkę,dostała antybiotyk i raczej powinno przejść, na badania idzie dopiero we wrześniu jak wróci do swojego rodzinnego miasta. I kolejne moje pytanie czy jeżeli infekcja nadal jakaś jest czy może mnie tym zarazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Każda kobieta ma inny zapach wydzieliny z pochwy, jedne mają łagodniejszy i przyjaźniejszy *) inne mają ostry zapach, dla niektórych zbyt ostry i niezbyt ładny. Tak samo jest ze spermą. Wszystko zależy od organizmu a nawet diety. Myślę, że po prostu ma specyficzny zapach do którego nie jesteś przyzwyczajony, ten zapach może się nasilić przy antybiotyku czy po zamrażanej nadżerce. Ale nadżerka nie jest infekcją którą mógłbyś sie zarazić. Gdyby to była infekcja grzybiczna to tak, ale nadżerką się raczej nie zarazisz większość kobiet ją ma a co do zapachu - niech dla pewnosci zrobi posiew z pochwy i skontroluje nadzerke u lekarza. Jesli wszystko jest ok, widac ona pachnie akurat tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magdalena

ja od kiedy jem więcej owoców głównie ananasa i łykam lacibios femina (taki probiotyk) mam taki słodko-kwaśny zapach i smak. kiedyś jak jadłam ostrzej i więcej mięsa to miałam bardziej taki drazniący - mimo że się nic nie działo. jak jest infekcja to grzybki nie dają w ogóle zapachu lub taki słodko mdły, bakterie właśnie ostry rybi, rzęsistek to pienista wydzielina i bardzo nieprzyjemny zapach.. zawsze warto biocenozę dla pewności zrobić :-) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×