Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzenie penisa i jąder a grzybica


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam, Od ponad 2 miesiecy mam problem ze swedzeniem jader a takze penisa , Przy swedzeniu skora w tych miejscach jest takze goraca i zaczerwieniona. Wszystko wskazywalo na grzybice, wiec udalem sie do lekarza. Jestem juz w trakcie uzywania 3 masci antygrzybicznej. Jednakze nic mi to nie pomaga. Zaczalem sie zastanawiac czy to jest grzybica. Zauwazylem, ze swedzi mnie glownie w domu, a kiedy jestem poza domem swedzenie wystepuje sporadycznie, takze wtedy nie mam zaczerwienionej skory i ciepla w tych miejscach. Bywa, ze w momentach kiedy nie ma mnie w domu swedzenie i wszystkie objawy ustaja. Dlatego mam takie pytanie czy to moze byc jakies uczulenie badz jeszcze cos innego ? Dziekuje i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Najepiej by było gdybys nie brał masci w ciemno tylko niech lekarz zrobi wymz podotyka patyczkiem penisa i pod mikroskop czy to bakteryjne czy jak bo równie dobrze moze to byc infekcja jakas alergia moza na zbyt obcisla bielizne, albo jakies sztuczne materialy. Nos tylko bawelniana bielizne napisz jakie masci Ci lekarz dal, pij wapno i stosuj te masci czasem na efekty trzeba czekac i 2 tygodnie,a u dermatologa byles czy u urologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Nie, moj lekarz uznal ze wizyta u zadnego specjalisty nie jest potrzebna. Chce dodac do opisu mojego problemu ze skora w tych miejscach ( pracia i jader) jest dziwna w dotyku, jakby lepiaca caly czas i w szczegolnosci z rana po spaciu jest strasznie ciemna. Zawsze mialem w tych miejscach ciemniejsza skore wiem ze to normalne, bo skora w tych miejscach jest ciemniejsza na wskutek wydzielania melaniny przez organizm czyli barwnika skory. Ale teraz zwlaszcza z rana skora jest tym bardziej ciemniejsza i tak jak juz powiedzialem dziwna w dotyku i lepiaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×