Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle przewlekłe brzucha i powiększone węzły chłonne


Gość BOLIGRZEŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BOLIGRZEŚ

Witam! Od dłuższego czasu miałem (bo trochę mniej) bóle brzucha po prawej stronie. Można powiedzieć że były to bóle przewlekłe! Trochę kuło, miałem wzdęcia i inne nieprzyjemne obiawy, które sprawiały że czułem dyskomfort. Obecnie czuje źle, bolą mnie mięśnie i stawy, jestem blady i ciągle zmęczony. Schudłem. Na ciele, pod skórą wyczuwam powiększone węzły chłonne (pod pachami,za uchem,na nadgarstkach,na szyi), trochę boli mnie gardło. Miejscami drżą mi miesnie. Bolą mnie. Byłem u kilku lekarzy ale z marnym skutkiem bo wysyłali mnie na różne badania, które do tej pory nie dały jednoznacznej diagnozy. Wczoraj zrobiłem kolejne badania krwi i wyszły: Z zakresu hematologii- MCV 77,6 fL zak. wart. ref. 80,0-99,0* MCHC 37,2 g/dl zak. wart. ref. 32,0-37,0* MPV 7,6 fL zak. wart. ref. 8,0-13,0. Rozmaz mikroskopowy bez odchyleń od normy. W badaniu USG stwierdzono tylko drobne złogi w obu nerkach.Mam też często nieco podwyższoną temperaturę (ok 37stopni) Ogólnie raz czuję się lepiej a raz gorzej. Właściwie to mogę powiedzieć że jestem osobą *chorowitą* i jak nie brzuch, to boli mnie głowa, jak nie głowa to gardło itd. Ale tak źle jak obecnie (poza zapaleniem zatok które kiedyś miałem) nie czułem się nigdy!!!!!!!!!! Co mi może dolegać?????????????????????????????????/ Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Wyniki morfologii należy pokazać lekarzowi. Nie wiem jak wyglądały poprzednie i czy przyjmujesz jakieś leki. Skoro tylu lekarzy nie potrafiło postawić właściwego rozpoznania, tym bardziej nie jest to możliwe przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to być objawy alergii ja mam podobne problemy od 20 lat, zdiagnozowana przewlekła choroba wrzodowa dwunastnicy refluks,astma i alergie z którymi nie potrafią poradzić lekarze. Diagnoza brzmi ,TAK PANI MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×