Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęcherzyki w pępku (krew i wydzielina)


Gość agata

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu w moim pępku pojawiała się krew i wydzielina. Przemywałam pępek spirytusem i wszystko przeszło. Wczoraj znów pojawiła się wydzielina więc tak jak poprzednio przemyłam pępek i dziś w pępku pojawiły się małe pęcherzyki. Co się ze mną dzieje, czy te pęcherzyki coś oznaczają czy są może efektem zbyt dużej ilości spirytusu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zniesmaczona

mam kolczyk w pepku od 7 miesiecy ale od dwoch dni zaczyna mi leciec z niego krew cos jest ze mna nie tak aha i dodam ze przemywam pepek woda utleniona czy moze mam cos innego uzyc do przemycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką odpowiedź! Mam kolczyk w pępku od 4 miesięcy, leci mi ropa i czasem troszke krwi. Mam zapalenie tchawicy leczę się już 4 tygodnie dostałam piąty antybiotyk, brałam zastrzyki. Czy mogą być jakieś bakterie z kolczyka i nie umiem się wyleczyć? [mam tez kolczyk w jezyku od sierpnia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie... Zrobiłam sobie kolczyk w pępku i od jakiegoś czasu zrobiła mi się taka gulka kolo dziurki na górze i na dole... dzisiaj z tej dolnej dziurki wyszło mi takie jak by mięso czerwone.... niewiem co to jest prosze pomóżcie bo niewiem co mam robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja mam kolczyk w pępku od 15lat i do roku czasu powiem że mialam klopoty a to ropa a to opuchlizna ... przemywajcie woda utlenioną i będzie dobrze:) pamiętajcie aby co jakiś czas obracać kolczykiem wokół osi aby kolczyk mial luz ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczyny , mam pytanie , przeklulam koclzyk w pepku gdzies niecale 2 miesiace temu ( w salonie) i lecialo mi troche ropy a teraz mam jakby taka mala kulke albo pecherzyk on jest czerwony , nie boli az tak bardzo ale co to jest ? prosze pomuzcie mi , przemywam to woda utleniona , pomozcie mi nie wiem co mam robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rok temu miałem probleem. Wyskoczył mi w pępku pecherzyk i wydzielała się wydzielina. Przestraszyłem się bo myślałem że to przepuklina brzuszna (zanim zaczeła mi lecieć ta wydzielina) poszedłem do lekarza. Zapisał mi jakąś maść i przemywałem spirytusem i mi przeszło. Teraz znowu to mam. Na razie boli mnie okolica pępka. Mam nadzieje że mi to przejdzie, bo od nie dawna zacząłem ćwiczyć na siłowni, i pomyślałem że tym razem może to jużbyć przepuklina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja też mam problem ok 2 miesiące temu zrobiłam sobie kolczyk w pępku tzn. koleżanka mi zrobiła ( jest już doświadczona ) od jakiegoś czasu zaczęłam przestawać przemywać go wodą utlenioną (stwierdziłam że się zagoił ) po prawej stronie pępka pod skórą zaczęło mi coś wyrastać nie wiem co to jest okolice w których pojawiło się to ,,coś,, są zaczerwienione i strasznie bolą co robić czy wyciągnąć kolczyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

masz jakis stan zapalny wyjmij kolcyzka i nie zakladaj narazie umyj go woda i to cos tez, prawdopodobnie to jakas kulka z ropa, przemyj to dokladnie patyczkiem, widac koelzanka Ci zle zrobila kolczyk, nieprofesjonalnie albo niehigienicznie i masz powiklania tak to jest jak sie nie robi w salonie, i naprawde wyjmij bo Ci taka brzydka narosl zostanie jak to przyschnie moja kolezanka tak miala i musiala calkiem zrezygnowac z kolczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

mam tak samo jak Paulina ... Ale jak wyciągne to mi dziurka zarośnie .. a tego nie chce może bede przemywać to solą fiziologiczną i trybiotykiem smarować to przejdzie . Czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolczyk miałam od 3miesięcy pęcherzyk ,który miałam przy górnej dziurce pękł . leciała mi krew i ropa,kolczyk wyjełam , brzydka narośl mi została i ciężko się goi + wygląda okropnie, nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×