Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców w odcinku piersiowym, ból kolan i łokci


Gość joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj .Mi sie wydaje że to może być przyczyna zwyrodnienia kręgosupa.A robiłaś rtg. kregosupa albo rezonans magnetyczny.Ile masz lat. Bo ja też odczuwam bóle w odcinku piersiowym.Mi na rezonansie wyszedł jakiś naczyniak.Nie wiem od czego mnie boli czy od naczyniaka czy od zwyrodnienia kregosupa.Ja z tym walcze prawie pół roku.Przeszlem kilka rehabilitacji a ból nadal sie utrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam37 lat.nie mialam robionego rezonansu tylko rtg ktore nic nie wykazalo.do tego do bolu plecow doszly bole lokci i kolan. Boje sie ze to rak kosci z przerzutAmi.czy to mozliwe zeby rtg nie wykazalo raka.boje sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bóle w odc. piersiowym i mnie lekarz wysłał na scyntografie kośca.Też myslałem ze mam raka.A mi na rezonansie magnetycznym wyszedł jakiś naczyniak.Nie wiem od czego mnie boili czy od naczyniaka czy od zwyrodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nAjbardziej boli gdy dlugo leze na plecach i gdy cos robie.czasem nie boli a czasem tak boli ze az mnie mdli.do tego nie wiem czy bola mnie stawy czy kosci.a czy na scyntygrafie dlugo czekales?i gdzie sie ja robi.mam strasznego dola boje sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś . Ja na scyntografie czekałem 3 tygodnie. Skierowanie musisz mieć od specjalisty.Bo prywatnie chyba kosztuje około z 300żł. Badanie trwa tak jak rezonans magnetyczny .Wynik badania dostałem w ten sam dzień. Badanie miałem robione w Poznaniu na Garbarach.TE badanie się robi na onkologii.JA też jak pojechałem też miałem stracha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Joanny. Ja miałem skierowanie od ortopedy .Najpierw dał mi na rezonans magnetyczny a zaś na scyntografie kośca.Nie ma sprawy .Po to jest internet żeby pisać.Zycze ci zdrówka i niedenerwój sie wszystko bedzie dobrze.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinnaś zrobic rezonans magnetyczny to wtedy będzie wiadomo od czego masz bole .Bo rtg wszystkiego ci nie pokarze.NA twoim miejscu idz do ortopedy lub do neurologa i poproś o skierowanie na rezonans magnetyczny .Wtedy powinno wszystko u ciebie wyjaśnić.Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomocna może być zmiana materaca na taki medyczny. Komfort i jakoś snu zmieni się o 180 stopni a co za tym idzie, dolegliwości bólowe będą lżejsze. Bardzo dobre materace medyczne ma firma hilding, pracuje w sklepie z materacami i zawsze je polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×