Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Domowe sposoby rozpuszczania kamieni żółciowych


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mgr farmacji
W dniu 18.10.2009 o 10:59, Gość Doman napisał:

Przepraszam, że się długo nie odzywałem. Po przeprowadzonej kuracji metodą dr. Huldy Clark zeszło mi około 35-50 kamieni, większość około centymetra średnicy, jeden nawet około 1.5 centymetra! Dla mnie to był szok. Działanie siarczany magnezu (soli epsom, soli gorzkiej) jest przeczyszczające, ale jednocześnie rozluźnia lub nawet poszerza drogi żółciowe, bo w jaki sposób 15mm kamień zszełby 5mm przewodem??? 

Nie zszedł, bo nie mógł. IMO zszedł tylko w wyobraźni autora tego wpisu. Jedyną drogą usunięcia tak dużych kamieni jest usunięcie ich razem z woreczkiem żółciowym. Niestety nie ma cudownych metod rozpuszczania kamieni żółciowych ani leków ich rozpuszczających. Można tylko zapobiegać powstaniu kamicy, ale kiedy jest ona tak zaawansowana, pozostaje tylko laparoskopia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AgataAgata napisał(a):

Aktualny numer do Pani Ratajczak 505570422. Teraz kuracja kosztuje 160 zł, wysyłane paczką za pobraniem

Specjalnie konto założyłam żeby to dla Państwa napisać. Tata przywoził taką kurację rodzinie i znajomym. Każdemu wtedy pomogło, ale wiadomo – każdy organizm inny, więc nie mówię, że pomoże zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×