Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stosunek przy wyginaniu się penisa po ściągnięciu napletka


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Otóż mam 2 problemy. 1. Podczas spoczynku, mogę spokojnie ściągnąć skórkę z żołędzia za żołądź i jak daleko chcę, ale penis się wygina, jak *banan* jakby wędzidełko było za krótkie albo skórka była przyklejona do żołędzia tylko z tyłu. Pamiętam, że kiedyś odrywalem skórkę z przodu i schodzila, ale nie wiem czy z tyłu tez, wtedy nie wiedziałem, czy tak ma być. Kiedyś pokazywałem tutaj zdjęcia, aby mieć pewność, lecz chirurdzy mówili, że nie widzą tutaj nic niepokojącego, no ale podczas zwodu, mogę ściągnąć napletek za żołądź i jakiś 1 cm poza, bo dalej blokuje z tyłu. Lecz tak jak pisze, kiedyś pokazywałem zdjęcia i nie było powodów do zmartwień, ale no... chciałbym być pewien, nie chcę wyjść na idiotę podczas mojego pierwszego stosunku. 2. Czy z takim problemem, seks będzie bolesny, czy wszystko będzie normalnie? Bardzo prosiłbym o szczegółową odpowiedź, już raz miałem problemy *urologiczne* ale to nie z penisem i wstydzę się udać do lekarza po raz drugi. Na chwilę obecną chciałbym się spytać, o co chodzi z tym no i czy wtedy lekarze się mylili? Dziękuję, Michał 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro na zdjęciach poprzednio nie było widać żadnej patologii, a nic do tej pory się nie zmieniło to wszystko jest w porządku. Niestety bez bezpośredniego badania nie odpowiem konkretnie jaki jest stan Twojego penisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×