Podwyższona temperatura i wzdęty brzuch po usunięciu wyrostka

u?ytkownik
Maja

Witam i bardzo prosze o pomoc! 19 stycznia 2009r miałam usuniety wyrostek robaczkowy.[ostre ropowicze zapalenie wyrostka].Operacja przebiegła bez powikłań.w szpitalu nic sie nie działo,lecz kiedy cztery dni po operacji wróciłam do domu dostałam temperatury38st.caly czas mam podwwyzszona tem.tj ok 37,7. Nie dostałam zadnych leków ani instrukcji do domu. Nie wiem czy jest to normalne? dodatkowo mam cały czas uczucie wzdęcia i ciezkiego brzucha.Czy powinnam się tym denerwować? pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

To stan podgorączkowy. Tak może być w związku z gojeniem się rany. Wzdęcie brzucha może być wynikiem operacji. Jeśli jednak ma Pani wątpliwości, to najlepiej udać się do lekarza.

u?ytkownik
M.

Ale co to za odpowiedz? ja mam to samo i nie wiem co jest? nie mam goraczki ale mam takie wzdecia jakbym byla w 4 miesiacu ciazy! czy moge brac cos na wzdecia? jakis espumisan czy cos w tym stylu?

u?ytkownik
stapler

Można spróbować zażywać np. Espumisan. Jeśli jednak nie poskutkuje radzę skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

u?ytkownik
Alicja

Dwa tygodnie temu miałam usówany wyrostek, mam te same dolegliwości - wydęty brzuch (trudno się chodzi) i stan podgorączkowy. Proszę napiszcie co pomogło Wam na ten brzuch.

u?ytkownik
sara

No ja tak miałam i okazało sie że mam ropień w jamie brzusznej. Więc pędż do lekarza co by sie upewnić że nie będzie kłopotów *)

Twoja odpowiedź