Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cofanie się penisa i moszny do jamy brzusznej


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Przez długi czas uprawiałem tzw. *samogwałt*. Historia mojej masturbacja sięga już prawię 6 do 7 lat - miej więcej dwa, do trzech razy w tygodniu, ale jeszcze z trzy lata temu robiłem to prawie dzień w dzień. Mam już prawie 22 lata, a mój problem rozpoczął się dwa tygodnie temu w sobotę, kiedy to pozwoliłem sobie na kolejną masturbację. W sobotę po masturbacji mój członek zaczął się cofać do jamy brzusznej, stał się bardzo malutki i miałem wrażenie jakbym go w ogóle nie czuł, również i moszna bardzo się skurczyła, tak, że jądra również znikły w jamie brzusznej. Bardzo się przestraszyłem choć miewałem wcześniej już taki problem, np. podczas jazdy na rowerze albo gdy się strasznie zestresowałem, lub wtedy tez, kiedy robiłem normalne czynności, ale odbywało się to bardzo, bardzo, bardzo rzadko. Czytałem, że cofanie penisa jest czymś normalny, i że co trzeci facet na setkę miewa taki *problem*, lecz po tamtej sobocie miewałem ten problem bardzo często - w ciągu dnia zdarzało mnie się to z dwa razy lub trzy razy, a gdy się stresowałem jeszcze bardziej tym problemem, to penis jeszcze bardziej się kurczy. Penis czasem stawał się też twardy gdy był w zwisie ( do teraz tak mam, np. kiedy kładę się spać, to penis jest bardzo twardy w zwisie i mam wrażenie, że jest zimny ), a do tego czasem czułem lekkie mrowienie i pieczenie (bardzo rzadko) w żołądziu. Dziwnie mi się chodziło - miałem wrażenie, że jakby mało krwi dopływało do niego, że jest niedotleniony, że jakby zaczynał drętwieć, więc wtedy po kryjomu wkładałem dłoń i próbowałem go rozmasować, wtedy jakby troszkę się polepsza. To mrowienie miałem już wcześniej, ale również bardzo, bardzo rzadko, natomiast od tamtej soboty w ciągu dnia zdarzyło mi się to kilka razy, choć w sumie jest to lekkie mrowienie. Od chyba dwóch lat, a i może więcej prawe jądro jest jakby inne od lewego* skóra na prawym jądrze jest bardzo gładka, biała, mało włosów na nim porasta, za to lewe jądro jest w kolorze takim jak powinien mieć, nie zawsze tak jest, że prawe jądro, a raczej skóra prawego jądra jest gładka i białą, ale pojawia się to np. podczas lekkiego skurczu. Prawe jądro ma większą objętość niż lewe, no ale tak powinno chyba być, bo jednak prawe jądro położone jest wyżej niż lewe i jest troszkę większe. Przed tamtą sobotą miewałem czasem takie uczucie w prawym jądrze jakby przechodził mały prąd, też można porównać to do mrowienia, coś w tym stylu, ale bardzo rzadko i szybko to przechodziło, nawet w lewym jądrze zdarzało mi się to. Teraz natomiast to mrowienie występuje prawie, że codziennie kiedy kładę się do łóżka. Tydzień temu byłem u doktora i przepisał mi Tarivid oraz Diosminex, lecz pierwsze lekarstwo całe już wykorzystałem. Tydzień mija od leczenia i w sumie skurcze troszkę ustąpiły, lecz nie całkowicie - występują one np biegania i jazdy na rowerze, strasznie mnie to irytuje ponieważ nie mogę robić swobodnie tego co uwielbiam. Czasem odczuwam lekki ból w prawym jądrze ( ten ból miałem jeszcze przed tamtą sobotą i zdarzał mnie się on bardzo rzadko, w sumie teraz ten ból występuję może raz na tydzień, lub dwa i tak jak wcześniej zaznaczyłem jest to lekki ból ) Nadal odczuwam lekkie pieczenie w penisie i dziwne uczucie jakbym miał coś w prąciu, to uczucie zdarza mi się z dwa razy na dzień. Zauważyłem również, że na żołędziu pojawiła się mała czerwona kropka. Chyba to wszystko co mam do napisania, hmm…* Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i że znowu będę mógł swobodnie grać w piłkę, czy też jeździć na rowerze. Dodam jeszcze, że nie masturbuję się już od tamtego momentu, nawet lekarz mi zabronił na czas dwóch tygodni i choć w sumie dwa tygodnie minęły, to jednak boję się, że gdy znowu to zrobię, to ten problem rozpocznie się całkowicie od początku. Bardzo proszę o jakaś radę. Pozdrawiam oraz życzę dobrych snów. Jakub. Dodam jeszcze, że tydzień temu nabrała mnie ogromna ochota na masturbację, więc puściłem sobie film i zacząłem się masturbować, lecz nie doszedłem do orgazmu, ponieważ przerwałem masturbację no i w pewnym momencie poczułem się strasznie dziwnie, jakby ogromny hormon uderzył mi do głowy. Strasznie się czułem. Byłem bardzo słaby, senny, a do tego czułem ogromne ciepło na twarzy, a także dostawałem lekkich zawrotów głowy. Dzisiaj powtórzyłem to samo co tydzień temu, lecz tylko oglądałem film i dostałem prawie że takich samych efektów jak tydzień temu: znowu odczuwam ogromne ciepło na twarzy, lekkie zawroty głowy i chyba gorączka, prawie cały czas mnie ciśnie na pęcherzu. Kurde, nie wiem co już robić, czuję się strasznie :( może po postu muszę dostać orgazm żeby uwolnić te wszystkie hormony, i może tedy będzie ok ? Bardzo was proszę o jakąś radę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskujesz to po tych wszystkich objawach, które u mnie występują ? Doktor naciskał palcami na różne miejsca na całym brzuchu i koło przepukliny, lecz nie występowały żadne bóle. Co do tych skurczów to w sumie nie mam teraz takich skurczów jak po tamtej sobocie, po masturbacji, że penis cofa mi się do jamy brzusznej, ale jednak odczuwam skurcze moszny np podczas chodzenia, są to skurcze mniej więcej takie jak przy lekkim podnieceniu. Natomiast penis np podczas biegania, czy jeżdżenia na rowerze jest jakby niedotleniony. Staję się twardy w zwisie. Po drugie takie coś jak przepuklina prącia nie istnieje, może pomyliło Ci się z przepukliną pachwinową. Nigdzie nie znalazłem informacji na temat tzw. przepukliny prącia. Hmm, a może to tylko żart z Twojej strony ? Jeśli tak, to jest to zachowanie na poziomie małolata. Pamiętaj, że jeśli kiedyś i Ty będziesz miał problem, to również ktoś Tobie może wywinąć taki numer i wcale nie będzie Ci do śmiechu. Pozdro Prócz wypowiedzi Kar, orientuje się może ktoś co może mi dolegać ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nie wiem czy nadal masz ten problem ale zdaje mi się że tak. Mam parę rad to po pierwsze zero alkoholu ani innych używek. Więcej sportu nie przejmuj się dyskonfortem myśl ze będzie lepiej po tym. I najtrudniejsze zero masturbacji i seksu. Mam inne rady cenne po których przejdzie ten problem i są tak samo ważne jak wyżej. Odezwij się (entertainment1@interia.pl) Inni jak mają też tak to piszcie do Mnie. Przedstawić się i opisać dokładnie problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wszystko wróciło do normy. Nie jestem gruby Marto, ważę 59 kg przy wzroście 168, ponoć idealna waga dla mnie. :) Hmm, w sumie to teraz dokucza mi tylko to, że podczas dość silnego wysiłku fizycznego, np bieganie, jazda na rowerze mój penis kurczy się i staje się twardy, ale ponoć to normalne. Hmm, przed tym problemem w sumie nie miałem takich *problemów*np podczas grania w piłkę wszystko było ok, no ale...w sumie aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Wystarczy, że rozmasuję i wszystko wraca do normy. :) Po tym wszystkim nauczyłem się jednego: że zawsze jest jakieś rozwiązanie i że żaden problem nie trwa wiecznie ! Dla mających problemy głowa do góry ! Polecam osobiście kwas omega3 ! jadłem go dzień w dzień, warzywa, owoce, soki, ciepła kąpiel po 20 min dziennie i wszystko wróciło do normy. Myślę, że największą przyczyną tego wystkiego był stres i ciągłe myślenie o tym, że będzie coraz gorzej ! Ale wziąłem się za siebie i pokonałem ten problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak Jakub i nie wiem co mam zrobić mam 16 lat masturbuje się o 3 lat i przestałem i w tą sama noc po przestaniu masturbacji poczułem że mój penis jest zimy i twardy czułem jak by tam krew nie dopływała mam tez palmę na żołędziu i jeszcze jedno gdy chciałem is się wyiskać nie mogłem tego zrobić gdyż czułem bul dopiero zdołałem się wypróżnić gdy siadłem na toalecie i skuliłem się ale to uczucie nie znikło ale nadal czuje jak bym coś maił w prąciu zdarzyła mi się taka sytuacja już kiedyś ale to było krótko trwałem ale teraz czuje ze nadal mam coś w prąciu proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio też sie długo masturbowałem i miałem to samo aż sie przestraszyłem naszczęscie po dwóch dniach wrócił do formy ufff teraz tego nie robie bo to może mieć jakieś skutki potem wole iść na lody haha pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys miałem taki problem ale to bylo w 6 kl podstawówki miale takie uczucie jak bym mial pełny pęcherz i strasznie bolał mnie penis nie mie mogłem skupić sie na niczym a i .kiedyś miałem taki ból w jadrach że nie kiedy kulilem sie z bbólu ale to trwało kilka chwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Student medycyny

To poważne objawy ucisku / zatykania naczyń krwionośnych. Konieczna wizyta u lekarza !!! Nie ignorujcie silnych bólów, odrętwienia. Nie łudźcie się , PROBLEM sam NIE MINIE !!! Nie masturbowanie się nie jest rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez tak mam po dlugiej masturbaci penis cofal sie do brzucha i od tamtego dnia penis jest jakis inny tak jak by nie mial juz tej sily czasem musze go dotknac czy tam jest bo mam takie odczucie jak bym go nie mial na urodzinch wypilem lkochol to na drugi dzien penis sie skurczyl i cofnol po dniu przeszlo ale i tak odczuwam nie dyskonfort z penisem bylem u urologa wszystko normalne nic nie wykryl bierze ktos jakies witamin na poprawe czucia penisa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr ma ciąg

do ginekologa idzcie albo chirurga bo to moze okazac sie skret jader jadro zaplatuje sie w nasieniowod i cofa i pociaga za doba penisa mozna odczuwac silny bol w podbrzuszu a to jest niebezpieczne bo grozic moze resekcja jadra inaczej amputacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeszcze nie masturbowałem to mi penis cały czas stał a jak nie stał to się kurczył tak bardzo że nie było go widać cały wył w brzuchu teraz ja się masturbuje to mi wisi a nie cały czas stoi i trochę mnie wkurza ja pójdę sperma bo jest jej tyle że dwie i pół szklanki zawsze idzie i tak mocno pryska że do 3m sufitu dosięga i puźniej muszę czyść cały sufit czy to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×