Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek podśluzówkowy przełyku przy refluksie dwunastniczo przełykowym


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat w czerwcu 2010r. miałam robioną gastroskopię, wcześniej w 2007- bez zmian przełyk: błona śluzowa bez zmian. ok. 20 cm od zębów uwypuklenie błony śluzowej śr ok. 5 mm, podejrzenie przepukliny rozworu przełykowego. żołądek: bł. śluzowa mozaikowata dwunastnica: bez zmian diagnoza: zapalenie żołądka. podejżenie przepukliny rozworu przełykowego, guzek podśluzówkowy przełyku----- i właśnie on mnie bardzo martwi---- nie miałam pobranego wycinka- dr powiedział że nie było zmian w błonie śluzowej, mam refluks dwunastniczo- przełykowy w lipcu przeszłam operacje usunięcia raka tarczycy w I stopniu, leczenie radioaktywne w listopadzie 2010, jestem pod kontrolą w centrum onkologii od tego czasu jestem troszkę przewrażliwiona: od około 2 mies źle się czuje bardzo źle: bolą mnie mięśnie stawy i chyba kości -ogólnie wszystko, raz kostki raz staw żuchwowy raz biodro innym razem nadgarstki, świdruje, kręci, kłuje, jestem przemęczona, nie mam siły na nic, drżą mi ręce, drętwieje mimo iż ca mam w normie w kwietniu 2,7 natomiast tsh miałam 0,125 i w sumie może jeszcze spadło i czy to może być przyczyną bólów??? tg w lutym miałam 0,4 a antytg 10,spadło bo na początku tg 7,5 a antytg 27,0, bardzo proszę o poradę, martwi mnie ten guzek w przełyku czytałam że zmiany w tym miejscu są bardzo groźne w czerwcu mam ponowną wizytę w gastrologa, dr który wykonywał mi gastroskopię powiedział że kolejna kontrola gastroskopowa za 2 lata!!! czy to nie jest za długi czas??? i co z tym wycinkiem, którego mi nie zrobił??? bardzo proszę o odpowiedź, będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×