Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból stawów w łokciach przy ćwiczeniach na siłowni


Gość darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25lat od dłuższego czasu chodzę na siłownię z tym że od 2 miesięcy przy jednym ćwiczeniu strasznie bolą mnie stawy w łokciach */ a przy innym nie tylko przy jednym. Nie chcę iść do lekarza. Proszę kogoś kto może mi wyjaśnić co mogło się stać. Proszę o podanie jakieś leków co by mi pomogły na nazwę jakieś zastrzyków czy coś. Bo spróbowałem glukozaminie ale to nic nie dało */ Szukam jakiegoś leku co by mi pomógł bez wizyty u lekarza Proszę Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Bez badania bezpośredniego lekarskiego nikt konkretnie nie odpowie Panu co dzieje się ze stawami łokciowymi. Możliwe, że będą potrzebne dodatkowe badania jak np. RTG czy też USG. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z ortopedą. Dolegliwości mogą mieć związek ze zwykłym przeciążeniem stawów spowodowanym ćwiczeniami fizycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mimo swojego zaawansowanego wieku 50+ bardzo chętnie się ruszam, zawsze to kochałam, ale niestety natura daje się we znaki i stawy są odczuwalne przy większym ruchu, dlatego też za namową koleżanki zaczęłam korzystać z zajęć w wodzie tzw aqua-aerobik, zajęcia są naprawdę bardzo, bardzo aktywne, zdarza mi się, co dla niektórych może wydać się dziwne, spocić w wodzie, a p0 zajęciach wychodzę zmęczona i zrelaksowana, bez bólu stawów, z którymi woda obchodzi się bardzo łagodnie. polecam wszystkim, którzy mają takie same problemy jak Ja. Jeśli ktoś ze stolicy polecam zajęcia z Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjnym FIGURA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×