Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rak gruczołowy jelita grubego naciekający ściany jelita


Gość Eugenia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja babcia dostała wynik badania histopatologicznego następującej treści ma 79 lat i ma cukrzycę. *Rak gruczołowy G2 jelita grubego. Rak nacieka całą grubość ściany jelita i dochodzi do surowicówki. Znaleziono 4 węzły chłonne z przerzutami raka,drobne ogniska przerzutów w tkance tłuszczowej oraz naciekanie ścian naczyń krwionośnych średniego kalibru w tkance tłuszczowej. Widoczne są także zatory z komórek raka w naczyniach chłonnych tkanki tłuszczowej. Znaleziono 5 węzłów chłonnych bez przerzutów. Kikutu z marginesu dystalnego bez nacieku atypowego. Mam pytanie jakie są rokowania po chemioterapii czy wyjdzie z tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie stadium zaawansowania klinicznego raka jelita grubego określa się na 3 stopień w skali 4-stopniowej. W takim stadium zaawansowania każda z metod leczenia daje szansę na przeżycie 5-letnie 30-60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko jednego polskiego lekarza z prywatnym gabinetem w Niemczech co jest w stanie zapobiedz rozwojowi choroby Adenocarcinoma G1 pt..3.To jest rak z naciekiem,czyli zaawansowany.Kliknij zaraz w internecie pod *dr.Gordon Theodor,komentarze*,to wyczytasz sam wszystko.Moja siostra zostala przez tego doktora wyleczona,a w Polsce nie dawali jej najmniejszej szansy na wyleczenie.Pozatem masz szanse wykonania terapii w Polsce,ale ten plan terapi musi Tobie przepisac ten dr.Gordon.To jest dla mnie za skomplikowane takie udzielenie dobrej informacji.Mam tylko telefon kontak towy do dr.Gordona,OO49-211-O1737434O76.Pozdrawiam Heniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani,szukajcie pomocy u kompetentnego lekarza,a nie lajka z internetu.Ja o tym doktorze z Niemiec ddawno slyszalem,podobno ma bardzo dobre wyniki w leczeniu raka.Zapytajcie jego,napewno wam udzieli dobrej rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość N.+Rodzina

Czytajcie w internecie NIEWYTLUMACZALNE CUDOWNE WYLECZENIA* to dotyczy dr.Gordona,ale przewodnikiem jest nasz PAPIEZ Karol WOJTYLA To jest wpis fachowy ,bardzo ciekawy przypadek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wierze w te 5 lat przezycia.Moim zdaniem trzeba dalej zapobiedz rozwojowi choroby.Zapytaj co jest z dr.Gordonem ,podobno Klinika jest zlikwidowana,przynajmniej takie komentarzewpisali polscy pacjenci. Czytaj sam pod .*dr.gordon teodor,komentarze*. Pytaj swego oNKOLOGA,co mozna jeszcze zastosowac?ale to co wiem to WIELKIE ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pomocny ! nie masz dobrych informacji,bo coprawda klinika dr.Gordona nie istnieje,ale za ti jeszcze nadal istnieje SERWIS dla pacjenta pod telef. OO49/211-1737434O76.Prowadzi go pani dr.Gordon i to od wielu,wielu lat. Tam uzyskasz porade ,a nawet plan terapii raka,do zastosowania u ciebie w domu,w Polsce.Wiem,bo z takiego planu terapii ustalonego przez doktora sam teraz korzystam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. proszę pomóżcie:( moja mama lat 54 zachorowała na raka jelita grubego. w stadium zaawansowania. z przerzutem do wątroby. od drastycznej dla nas diagnozy minoł 1 rok. mama przeszła 12 cyklową chemioterapię folfirii..? po zakonczonej terapii chemii zrobiono rezonans magnetyczny. wyszło ze ma go rozsianego w układzie pokarmowym..:(( tak sobie mysle o tej terpaii dr. gordona. czy isteniej jeszcze szansa dla mojej UKOCHANEJ MAMUSI..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×