Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy nerki po usunięciu kamienia z nerki


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Witam serdecznie. Przedwczoraj mialem usuniety kamien z nerki. Po samym zabiegu czyulem sie niesopdziewanie dobrze. Jednak po powrwocie do domu od czasu do czasu zaczalem odczuwac bule w okolicach nerki. Poczatkowo tez pojawiala sie krew w moczu. Aktualnie jest druga doba od zabiegu i mocz jest bardzo gesty oraz o bardzo ciemnej barwie. Czy to normalne i jak dlugo taki stan moze trwac? Kiedy mozna powrocic do normalnych czynnosci jak z przed zabiegu? Zabieg byl wykonany laparoskopem chyba bo przez cewke moczowa. Prosze o odpowiedz i ewentualne pytania jeslu porzeba wiecej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne i jak dlugo taki stan moze trwac? - tak, to naturalne zwłaszcza po tak wczesnym okresie pozabiegowym Kiedy mozna powrocic do normalnych czynnosci jak z przed zabiegu? - praktycznie już po kilku dniach (2-3) Zabieg byl wykonany laparoskopem chyba bo przez cewke moczowa. - na pewno nie laparoskopowo tylko endoskopowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. cztery dni temu(w czwartek) mąż miał usuwany kamień z przewodu moczowego (przez cewkę moczową) (w sobotę wyszedł ze szpitala), czuje straszny ból przy oddawaniu moczu , czy to normalne i jak długo będzie to jeszcze bolało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie miałam operacje laserowo rozbijano mi kamień 6 milimetrów i jestem na tabletkach przeciwbólowych martwi mnie to bo mam ataki bólu boli mnie cały lewy bok brzuch staje się nabrzmiały i strasznie boli czy to normalne dodam ze operacja była przez cewke moczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×