Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie klatki piersiowej


Gość elwi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Waldemar

A ja miałem też lekki ból po prawej stronie i po paru dniach kuło mnie w 3-4 miejscach i przeleżałem 7 dni na kanapie aby przeszło. Jak ból przeszedł to nie mogłem nabrać oddech i poszedłem do lekarza. Okazało się że mialem zator płucny i przez ten tydzień co leżałem moje płuco umierało. Miałem 1 zabieg i teraz odbywam już miesięczną rehabilitację odechową więc dlatego radze!! Jak zakuje idździe do lekarza bo ja przez powiedzenie *samo przejdzie* straciłem życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam bóle od prawej lopatki aż do klatki piersiowej przy głębokim wdechu.ale ja niemal klimatyzacji w aucie,staram sie nie palić od jakiś 5 tygodni a od 3 miesięcy pływak bardzo dużo,czy to może mieć związek z bólem???bol jest taki jak ktoś by mi preta wbijal w lopatke i nie mógł przebić cię przez płuca a potem przez skórę.o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli mnie od trzech godzin po prawej stronie w klatce piersiowej ból ten prominiuje do prawej łopatki co to jest czy to mogą być wrzody na żołądku już prosiłam męża żeby dzwonił po pogotowie ale ten kulminacyjny atakminąl lecznadal boli pomócy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również boli z prawej strony przy oddychaniu tzn. przy głębszym wdechu, przy kichaniu i kaszlu. Byłam ostatnio chora miałam kaszel i ból gardła ale to zaleczyłam domowymi sposobami i myślałam że będzie ok ale od prawie już 2 tygodni odczuwam ten ból. Byłam u lekarza zbadał mnie osłuchał myśle że rzetelnie powiedział że płuca są czyste wiec że ten ból nie jest spowodowany z płucami. Dostałam antybiotyk wzięłam dziś już 6 tabletkę ale ból nie mija. Czy podczas badania osłuchowego lekarz może stwierdzić że płuca są naprawdę czyste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angela2424

hej ja od ponad pol roku mam takie bole w klatce piersiowej przeszywa mi ploco jak w immadle scisnieta sie czuje co najmniej raz w tygodniu ani nic powiedziec tylko szeptac i rzadnych glebokich wdechow oraz szybkich ruchow czy ktos bez owijania moze odp co na to wasi lekarze i czy komus przeszly te bole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Od dwóch dni mam silny ból pod prawą łopatką, jakby ktoś szpilę wbijał kiedy wezmę oddech lub zmieniam pozycję ułożenia ciała. Ból ten trwa od czasu wyjścia ze znajomymi na 3 godz kręgli. I po tym wyjściu odczuwam już ponad 2 dni ten silny ból. Nie wiem czy to lekceważyć czy iść do lekarza na jakieś prześwietlenie? Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie...strona martwa a nazwana echirurgia.pl...dobre. Myslę. ze nawet po przeczytaniu postow, tez czasami mozna sie cos dowiedzec....wiec udzielanie pomocy wzajemne :)...zeby bylo platne, moze byśmy sie doczekali jakies odpowiedzi... ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę doraźnie smarować się kremem znieczulającym swiss medical z lidokainą, który można kupić na stronie naporost.pl Ja tam kupiłam i jestem bardzo zadowolona, bo po pierwsze dużo zaoszczędziłam(na innych stronach jest dużo drożej, a w aptece nie mają tego kremu), a po drugie działa dużo lepiej niż tabletki przeciwbólowe, no i do tego dużo szybciej, bo uderza od razu w miejsce bólu jak tam posmarujesz. Dlatego polecam Ci go zastosować. Życzę zdrowia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×