Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i pieczenie penisa po masturbacji


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i od około 3 miesięcy boli mnie górna część penisa.Zacznijmy od początku jak do tego doszło. Około godzinę po masturbacji poszedłem do toalety i zobaczyłem (teraz nie wiem jak to ująć), tak jakby kawałek cewki moczowej był na zewnątrz. Nie mam pojęcia czy to wogóle jest możliwe, ale na pierwszy rzut oka tak to odebrałem. Bardzo się zdenerwowałem, ale nikomu o tym nie powiedziałem. Drugiego dnia wyglądało to tak samo. Dopiero w szkole zacząłem odczuwać ból. Poszedłem do szkolnej toalety i zobaczyłem dodatkowo na powierzchni żołędzia takie czerwone plamki (może 2 albo 3). Przez ok. 2 tygodnie praktycznie cały czas penis mnie bolał, ale nie był to bardzo silny ból. Potem ból ustąpił, ale to *coś dziwnego* u wylotu cewki pozostało. Zaobserwowałem, że po masturbacji penis zaczyna mnie trochę boleć i piec (piec tylko podczas oddawania moczu), ale tylko przez ok. 2 godziny. Tak ten problem zostawiłem, bo wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom. Mam jeszcze jedno pytanie. Boje się, że podczas wizyty u lekarza wyda się to że się masturbuje. Tak więc czy wizyta u lekarza może odbyć się bez rodzica w gabinecie i czy może lekarz pewnych szczegółów nie ujawniać rodzicom, bo boję się że to z powodu masturbacji mam ten problem. Z góry dziękuje za odpowiedź i bardzo proszę o powiedzenie co to może być i czym to groźi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest ale moge Cie pocieszyć ze masturbacja to całkiem normalna rzecz i 99% meżczyzn to robiło lub robi. lepiej idź do lekarza jak najpredzej i nie patrz na nic. Jak się wyda to tata Cie zrozumie, w koncu sam to robil jak byl mlody,a moze robi do tej pory. pozdro dla Szymona od Szymona:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×