Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy przy pierwszym stosunku zawsze pojawia sie krew?


Gość Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się martwię. Byłam z moim mężczyzną po raz pierwszy (nigdy wcześniej z nikim tego nie zrobiłam) i podczas pierwszego stosunku nie pojawiła się u mnie krew. Jestem tym przestraszona, a co gorsze mój mężczyzna nie wierzy, że w moim życiu był tylko On i że to właśnie z Nim pierwszy raz współżyłam. Co to może onznaczać? Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry za nią dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przy pierwszym stosunku prawie zawsze pojawia się krew i jest to związane z przerwaniem błony dziewiczej. Jeśli zaczęłaś już współżyć powinnaś udać się do ginekologa. On najlepiej odpowie na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie skrzywdził tymi fałszywymi oskarżeniami. Nie wiem czy potrafie Mu wybaczyć. Chcę tylko znać dokladną odpowiedź na to pytanie dlaczego ta krew sie nie pojawiła, jaki mógł być tego powód (bo przecież NA PEWNO nie żaden wcześniejszy stosunek). Przekonam Go o swojej uczciowści i odejde z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód może być taki jak podany wyżej, tj. błona mogła już wcześniej ulec uszkodzeniu w czasie np. sportu, mogła być słabo wykształcona i wtedy tylko nieznacznie wystąpił krwawienie, o którym możesz teraz nie pamiętać albo w ogóle je przeoczyć. Idź do ginekologa, ze swoim partnerem, jak powtórzy to samo to może on wtedy uwierzy. Nic tutaj więcej dodać się nie da, problem nie jest z Tobą ale z Twoim partnerem, niech on szuka rozwiązania z tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takze nie pojawila sie krew przy pierwszym stosunku a dopiero kilka dni pozniej podczas tzw. zabawy palcami z moim chlopakiem.Mojemu chlopakowi kompletnie do glowy nie przyszlo ze moglam go oszukac,ze byl ktos przed nim itp.Razem sie zastanawialismy czemu dopiero przy innej zabawie pojawila sie krew i to on podsunal mysl,ze albo blona byla gruba albo mogla ulec zluszczeniu podczas uzywania tamponow.Najwazniejsze,ze ja wiedzialam,ze on on byl tym pierwszym!Mysle,ze Twoj facet chcial takiego dobitnego dowodu rozdziewiczenia Ciebie,ale okazuje sie,ze krew ktora chcial zobaczyc,nie zawsze wystepuje na zawolanie.Powinnas sie go zapytac czy mu bardziej zalezalo na *byciu wtedy z Toba* czy na samym akcie rozdziewiczenia, aby zaspokoic wlasne ego.Przykre,ze musisz teraz ponosic konsekwencje niedojrzalego sposobu myslenia Twojego faceta.Trzymaj sie dzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angi1206

A może odwróć sytuację ! Niech on udowodni, że jesteś jego pierwszą ! I co ? Jak to zrobi ? U faceta jest to *tylko* niemożliwe . Jego niepodważalne i nie do udowodnienia - przeciwko Twojemu! To menda jedna ! Facet powinien do Ciebie przylecieć z wiąchą róż za to, że Trzymałaś swoje bogactwo dla niego - inaczej nie będzie Ciebie wart i wyjdzie na kolejnego zbieracza *skalpów* w tej naszej indiańskiej wiosce na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelika878

Nie zawsze przy pierwszym stosunku pojawia sie krew! Ja mialam tak samo i poszlam do ginekologa ,powiedzial ,ze to przez czeste uzywanie tamponow, blona byla cienka i sie przerwala. Moj facet nie chcial uwiezyc ale widzial ze przez dluzszy czas stosunek mnie bolal i po takze. Glowa do gory dziewczyny! nie martwcie sie tym,kazda jest inaczej zbudowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×