Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zachowanie napletka w czasie stosunku seksualnego


Gość anonimek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnosnie penisa, gdyz nie uprawialem jeszcze seksu ,a nie wiem czy wszystko jest ok. Otoz chodzi o napletek , schodzi on tylko troche poza rowek , a ze nie uprawialem jeszcze seksu to nie wiem jak zachowuje sie penis. Czy napletek porusza sie z *gory na dol* czy zostaje tam w tym rowku. Czy moj stan moze wplywac na gorsza jakosc seksu czy jest wszystko ok. Bardzo prosze o fachowa odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak porusza sie i jesli napletek jest na tyle ścisły ze tylko zsuwa sie z zołedzi i pozostaje w rowku to podczas stosunku bedziesz odczuwał ból a w najlepszym wypadku dyskonfort. Pisze z własnego doswiadczenia bo tak miałem . Poddałem sie zabiegowi czesciowego obrzezania i teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jedni mówią że zostaje w rowku drudzy natomiast że się porusza to już nie wiem co mam myśleć. Przy maksymalnym wywodzie mogę prawie cały napletek ściągnąć lecz nie zostaje on rozciągnięty na całej powierzchni tylko wraca do rowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sam nie spróbujesz to sie nie dowiesz. Prawda jest taka ze napletek powinien swobodnie bez żadego oporu dać sie ściągnąć z żołedzi i rozsunąć wzdłuż trzonu penisa i w drugą strone. Jesli da sie zsunąć tylko z zołedzi i dalej nie da sie rozsunac (pozostaje w rowku a próba rozciągniecia powoduje ból/ucisk) to podczas stosunku bedziesz odczuwal ból ewentualnie dyskomfort. Wiem z doświadczenia bo tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×