Twarda żyła w okolicy pachwiny

u?ytkownik
adrian

Wiem, ze podobne pytanie juz tu było, ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi. Moje pytanie jest bardzo pilne poniewaz mieszkam w anglii daleko od duzych miast i ciezko mi znalezc odpowiedniego lekarza, co trudniejsze wytlumaczyc mu moj problem. Wiec ok. 10 dni temu uderzylem sie w okolice pachwiny bolalo, ale przestalo lecz wyczuwam pod skora twarda zyle, ktora zaczyna w gornej pachwinie nad penisem i nachodzi kawalek na penisa, gdzie widac ja i czuc stwardnienie a dalej jest juz normalna. Rozumiem ze musi to zobaczyc lekarz lecz prosze o rade co moge zrobic zeby sprobowac to wyleczyc i co to moze byc. Z cala pewnoscia jest to zyla nie mam opuchniecia i nie odczuwam bolu normalnie ani jak dotykam. Stwardnienie jest jak wyczuwam na odcinku ok. 4 cm.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stappler

Wygląda na to, że w wyniku urazu doszło do odczynowego zapalenia zakrzepowego żyły biegnącej prawdopodobnie do jądra. Na pewno powinien to zbadać lekarz. Można zastosować ewentualnie żele z heparyną miejscowo oraz żele lub maści przeciwzapalne. Najpierw posmarować żelem z heparyną (około 4,5 razy dziennie), a potem żelem lub maścią z preparatem przeciwzapalny.
Pozdrawiam.

u?ytkownik
dodano

Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź