Skrzywienie członka

u?ytkownik
Tadeusz

Witam. Mam dosyć samolubne pytanie, ale problem z nim związany powinien Pana zainteresować. Otóż mając 13 lat poznałem co to jest onanizowanie się, po 6 miesiącach spostrzegłem, że mój penis w stanie erekcji z prawej strony rozwija się nieprawidłowo tj. to tak jakby brakowało mu materiału/budulca i zbaczał w lewą stronę, podczas gdy prawa strona penisa rozwijała się normalnie była prosta.Trudno to nazwać skrzywieniem ponieważ jedna strona prawa była prosta natomiast lewa tak jak droga się zwężała w stronę prawej. Skrzywienie nie było duże max 30 stopni. miałem w wieku 20 lat operację u cenionego specjalisty, która się udała. Niestety nie wytrzymałem okresu 6 tygodni i wypróbowałem wzwód. Pękły szwy członek wrócił do krzywizny ( bez bólu). Po latach gdy jestem dorosłym mężczyzna moje skrzywienie mi nie przeszkadza w życiu seksualnym pod względem fizycznym, ale pozostaje problem psychiczny. Moje pytanie jest takie, czy mogę ponownie poddać się operacji i czy bedzie nie mniej bezpieczna niż pierwsza? Pytanie drugie, czy obecnie są b. wytrzymałe szwy dla osób o wzmożonych potrzebach seksualnych?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
T.

* tj. to tak jakby brakowało mu materiału/budulca i zbaczał w lewą stronę, podczas gdy prawa strona penisa rozwijała się normalnie była prosta.Trudno to nazwać skrzywieniem ponieważ jedna strona prawa była prosta natomiast lewa tak jak droga się zwężała w stronę prawe*

chciałbym wyprostować * otóż lewa strona członka rosła prawidłowo, natomiast prawa nie. Prawa przestała i zwężała się ku lewej stronie tej prawidłowej . To tak jakby prawej stronie zabrakło komórek na dalszy rozwój, pomimo że we wzwodzie jest b. rozwinięta i zaokrąglona w stronę lewą.

u?ytkownik
dodano

Zobacz choroby penisa zdjęcia

http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Twoja odpowiedź