Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha i jajników po laparoskopii jajnika


Gość ania27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-) jestem 4 dzien po laparoskopi jajnika , usunieto mi torbiel czekoladowa z prawego jajnika i druga z lewego,czekoladowa mi pekla i mialam zapalnienie odtrzewnej , ale mialam zabieg i wszystko skonczylo sie szczesliwie , jajniki uratowane .czuje sie juz lepiej , ale odczuwam bol brzucha i jajnikow , czy to jest normalne po zabiegu i jak dlugo to moze trwac ?po jakim czasie po zabiegu mozna wspolzyc ?jak wyglada gospodarka hormonalna po zabiegu ?i jakie sa szanse na zajscie w ciaze , i czy ciaza jest dobrym rozwiazaniem na powracajace cysty?to sa moje pytanka ..ardzo prosze o odpowiedz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest normalne po zabiegu i jak dlugo to moze trwac ? - to dopiero 4 doba po zabiegu dlatego jeszcze takie dolegliwości mogą występować, normalna sytuacja po jakim czasie po zabiegu mozna wspolzyc ? - po około 2-3 tygodniach jak wyglada gospodarka hormonalna po zabiegu ? - skoro jajniki zostały zachowane nie powinny występować zaburzenia hormonalne jakie sa szanse na zajscie w ciaze , i czy ciaza jest dobrym rozwiazaniem na powracajace cysty? - oczywiście zajście w ciążę może być utrudnione z uwagi na uraz pooperacyjny tychże jajników, jednak jakiś większych kłopotów w tym względzie nie powinno być - trzeba wiedzieć, że ciążą reguluje gospodarkę hormonalną ustroju co może w pewnym seksie w przyszłości zapobiec występowaniu torbieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×